1147
1254

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1279

سرلاک یه قاشق غذاخوری و حریره هم یه قاشق س خوری

زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...

سرلاک همین اوله راهی شروع کردین . خوب نیس بخداا همونو خودتون میتونید درست کنید 

هر غذای جدیدی رو شروع به دادن میکنی از روزی به قاشق شروع کن بعد تعدادشو زیاد کن ِِ تا اخر هفته . 

سعی نکن خیلییی بی مزه هم بدی بد غذا میشه 

کاربر سال 92ام ولی به علت شرکت در پیج 22بهمن تعلیق شدم . االبتواربریمو درست کردم باز دیروز ریست کردم گوشمو کلا یادم رفته بود رمزززو...
1281

من از اول غذای خودمونو دادم. کمکی فقط فرنی میدادم با بادوم آسیاب شده و هرازگاهی مسقطی. که اونم بعد اینکه گفتن گاوا نون کپک زده میخورن و شیرا سرطان زاس اونم ندادم. سرلاکم نمیدادم چون میگفتن مصنوعیه....

رو پام بدم؟کریرش کم میخوره. روزی یه وعده بدم؟

شش ماهشه؟(فکرکنم باید کمکش کنی بشینه ماشش ماهگی پشتشو بالش میزاشتیم کم کم تونست بشینه.ولی چون من ازچهارماهگی بهش غذادادم میزاشتم درازمیکشیدمیدادم

وزن اولیه100🙈وزن فعلی78😜هدف65💪

من از یه وعده شروع کردم ..که برسه به سه وعده غذایی که یه کاسه ماست خوری کامل میخورد البته من یه وعده سرلاک میدادم یه وعده حریره  بعضی وقتها هم یه قاشق از غذایی که می خوردیم هم بهش میدادم 

سلام جگرم 😍✋                                                                                                                                                                                                                                                                                         من عادت دارم به اعضای بدنم سلام بدم 😄سلام کبدم 😁
1226
کم نیس؟

بچه شش ماهه الان سرلاک زودشه و باید از کم شروع کرد یا سعی کن صبح و ظهر و شب یه هفته حریره بدی و بعد یه هفته ناهار بهش سوپ بدی 

زندگی به من یاد داد.... اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کنددر تاریکی همه ما شبیه همدیگریم...
من سرلاک ندادم یکم فرنی دادم بعدم سوپ شروع کردم بیشتردوست داشتم گفتم  ولی توروزبایدبه 15تاقاشق ...

میشه بگی شروع سوپ از چی باشه؟

میوه کی بعش بدم

من فرنی و حریره میدم ولی نمیخوره درست

رو پام بدم؟کریرش کم میخوره. روزی یه وعده بدم؟

من بچمو تا هشت ماهگی میخوابندم بهش حریره میدان ولی اگه غذام گوشتی یا برنج بود حتما روی پام میذاشتم بعد بهش میدادم تا توی گلوش نپره 

سلام جگرم 😍✋                                                                                                                                                                                                                                                                                         من عادت دارم به اعضای بدنم سلام بدم 😄سلام کبدم 😁