2410
2553
عنوان

عدم رشد بچم در هفته سی و شش

| مشاهده متن کامل بحث + 197 بازدید | 24 پست
😢😢😢😢از ناراحتی بجا وزن اضافه کردم تازه ی کیلو کم کردم 

هیچی نیست باااابااااا بیخیال

بعد میاد بیرون مثل من میپزی و میفتی دنبالش همش میریزی تو دهنش

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سخت نبود بعد زایمانت 

نه ،اتفاقا خداروشکر پسرم ریز بود ولی تو بیمارستانم هر چی ازش آزمایش گرفتن مشکلی نداشت

فقط یکسره شیر خودمو و شیر خشک بهش میدادم

رفلاکس و کولیکم نداشت

فقط تو بیمارستان گفتن شروع زردیه که اومدیم خونه مامانم شیر خشت بهش داد ،سر ۵ روزگی بردم متخصص گفت زردیش رفته

الانم میبرمش چکاپ روی نمودار تولدش وزن و قدش رشد میکنه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
نه ،اتفاقا خداروشکر پسرم ریز بود ولی تو بیمارستانم هر چی ازش آزمایش گرفتن مشکلی نداشت فقط یکسره شیر ...

خدارو شکر انشاالله همیشه خوب و سالم باشه گل پسرت

البته منم مامانم میگه ک خیلی ریز بودی دو کیلو و دویست شوهرم سه کیلو بوده 

خدا جونم مرسی 
2714

40روزی هست زایمان کردم، توهفته37لخاطر کم شدن کیسه اب زایمان کردم، وزن بچم2600بود، ازهفته 30تحت  مراقبت بودم بخاطردفع پروتیین که مسمومیت نشه که نشد، ولی اب دورش یکدفعه ازهفته31کم شد هفته ای دوبار نوارقلب دادم وهفته ای یبارسونو، امپول ریه زدم، 70تا امپول هپارین، خیلییی به خودم رسیدم هرچی بگی خوردم، 25کیلو وزن زیاد کردم تا وزن بچم بالابره لی نشد، سونوداپلردوبار دادم همه چی خوب بود، وقتی بچم بدنیا اومد دکترگفت بند نافش نازک بوده، البته بعضی چیزها ژنتیکیه من خودم وزنم1700بوده، ببین امپول ریه حتمابزن که نخواد بره دستگاه، بنظرم هپارین هم باید براتون تجویز کنه تاخونرسانی بیشتربشه، با این حال بچهمن هیچ مشکلی نداشت وزن گیریش عالیه شکر خدا، اصلا نگرتن نباش، بچهای ریزه زودترجون میگیرن، 

خدارو شکر انشاالله همیشه خوب و سالم باشه گل پسرت البته منم مامانم میگه ک خیلی ریز بودی دو کیلو و دو ...

همونه ژنتیکه،زایمان میکنی شیر میدی تپلی میشه😍😍

انشالله داپلر بده اگه خونرسانی جفتت مشکل نداشته باشه یعنی بچت تغذیه شده تو این چند ماه،ذاتی ریزه دیگه

البته دوست من ۲۰ روز بعد من زایمان کرد پسرش نزدیک ۴ کیلو بود الان از نظر جثه تفاوتی با پسرم ندارن بعضی بچه ها هم تو شکم فقط پف دارن