2703
2553
عنوان

نظر میخوام دوستان

77 بازدید | 13 پست

شوهرم یه همکار خانم داره که تا حالا چندبار باعث بحث و جدل ما بوده و در همه موارد هم خود اون زنه مقصر بوده

امروز صبح بود دیدم گوشی شوهرم زنگ خورد رفت اتاق که ما بیدار نشیم من رفتم بشنوم ببینم کیه شنیدم میگه بعله دیگه تا 12 خواب نه بابا شوخی کردم الان میام، کشوی آهنی میزمو بگرد اونجا گذاشتم خداحافظ

یجور صمیمی حرف زد فهمیدم اون زنه

وقتی رفت سرکار بهش پیام دادم اون کی بود تو اتاق باهاش صمیمی حرف میزدی میخوام بدونم واقعا حرف میزدی یا من خواب دیدم؟

میگه خواب دیدی عزیزم من با کسی حرفی نمیزدم

من بهش اعتماد کامل دارم اون زنه همیشه آتیش مینداخت تو زندگیه من اما شوهرم مقصر نبود

اما امروز بهم دروغ گفت اونم با زبون روزه،همش به خودم میگم لابد گفته من ناراحت نشم دوباره دعوا راه نندازم که بهم نگفت اما باز میگم اگه براش فقط یه همکاره چرا اینقد صمیمی حرف زد؟!

منم همکار آقا دارم اما کاملا رسمی حرف میزنم

اون خانم چکار داره که شوهرم تا 12 بخوابه یا نه!

بهش گفتم تقصیر توه بهش رو میدی اگه باهاش سرد و جدی باشی حرفی نمیزنه 

میگه تو توهم داری من با هیچکس رابطه ای بغیر از یه همکار ساده ندارم

خدا نسل هر چی زنه سبکه  از روی زمین جمع کنه

فقط یاد دروغ گفتنش میفتم آتیش میگیرم نمیدونم چکار کنم از دست این عفریته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنها کاری که باید کنی اینه حساسیت زیادی به خرج ندی .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2720
2714
بگو پس تو هم نکن

هروقت باهاش بحث میکنم میگه تو خیال میکنی من یه تار موی تورو با کسی عوض نمیکنم اما چرا صبح اونقدر لحنش صمیمی بود و از اون بدتر بهم دروغ گفت

هروقت باهاش بحث میکنم میگه تو خیال میکنی من یه تار موی تورو با کسی عوض نمیکنم اما چرا صبح اونقدر لحن ...

من درکت میکنم واقعا آدم حالش بد میشه ولی جدی برخورد کن 

نباید میگفتی خواب دیدم و...میگفتی صدات میومد و من شنیدم 

من درکت میکنم واقعا آدم حالش بد میشه ولی جدی برخورد کن  نباید میگفتی خواب دیدم و...میگفتی صدات ...

اولش گفتم خواب دیدم وقتی دیدم گفت آره خواب بوده گفتم مچتو گرفتم خواب نبودم بیدار بودم

اصلا نمیدونم چکار کنم از دست این زنه

اینقد خودم کارو گرفتاری دارم بچه کوچیک دارم این زنه دست بردار نیس

یکی دوبار از طریق یکی از دوستام براش خواستگار فرستادم بره شرش بکنه  بهشون جواب منفی داد یه خیالاتی داره من مطمئنم

اولش گفتم خواب دیدم وقتی دیدم گفت آره خواب بوده گفتم مچتو گرفتم خواب نبودم بیدار بودم اصلا نمیدونم ...

قربونت انشالله که اینجوری نیست 

خداکنه زودتر شوهرکنه بره شماهم خیالت راحت باشه

قربونت انشالله که اینجوری نیست  خداکنه زودتر شوهرکنه بره شماهم خیالت راحت باشه

ایشالا

خدا خودش به مظلومیت بچه من رحم کنه

چون من خیانت ببینم نمیمونم