1265
1254
عنوان

شمام اينجوري شدين؟ دليلش چيه،؟

214 بازدید | 18 پست

بچه ها من دو ماهه وسطاي سيكلم يعني مثلا روز ١٥ يا ١٨،١٩ لكه بيني دارم يكي دوروز بعد قطع مبشه .دليلش چيه؟ تجربه داشتين؟

‎
ديگر هيچ چيز مارا بهم نخواهد رساند
حتی واژه ی دوستت دارم
و ما قدِ تمام كلمات از هم دوريم!

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1258
منم این ماه اینجوری شدم لکه برای تخمک گذاریه طبیعیه

اخه تاحالا نداشتم

‎
حتی واژه ی دوستت دارم

منم دقیقا اینطوری میشم  مامانم میگه شاید چون تغییر فصل هست بهم ریختی

نميدونم شايد

‎
حتی واژه ی دوستت دارم

1274
لکه بینی یا برای  تخمک گذاری یا برای جایگزینی توده بلاستوسیت یاهمون رویان تو رحم

يعني مني ك تاحالا موقع تخمك گزاري لك نداشتم دوماهه اينجوري شدمم باز واس همون تخمكه؟

‎
حتی واژه ی دوستت دارم

بله خيلي وقته البته

خو پس فکر کنم طبیعی ِِ نزدیک اینه ممکنه باردار بشید . 

کاربر سال 92ام ولی به علت شرکت در پیج 22بهمن تعلیق شدم . االبتواربریمو درست کردم باز دیروز ریست کردم گوشمو کلا یادم رفته بود رمزززو...
1257
يعني مني ك تاحالا موقع تخمك گزاري لك نداشتم دوماهه اينجوري شدمم باز واس همون تخمكه؟

من مجردم عزیزم.اینطوریم مثلا دو ماه یبار.درست دوهفته بعد از لک بینی پریود میشم.سیکل من ۲۷ روزس.اگه اقدام هستید احتمال میدید باردارید ۲۷.۲۸ روز بعد از آخرین پریود لک بینی داشته باشید وبعدشم پریود نشید واسه جایگزینی جنین تو بافت رحمه  صد درصد نعع ولی تت بسنازستانم میپرسن ازتون ینی دلیل پزشکی داره وخودش دلیلیه برای بارداری..البته بسته ب چنروزه بودن سیکلتون داره

عاشقتم کاربر غلاغسیاه  یکساله خاننده خاموشم همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین  
من مجردم عزیزم.اینطوریم مثلا دو ماه یبار.درست دوهفته بعد از لک بینی پریود میشم.سیکل من ۲۷ روزس.اگه ا ...

سيكلام نامنظمه عزيزم ولي اكثرا ٣٥ روزست الان روز ١٩ سيكل هستم و خيلي كم لك ديدم

‎
حتی واژه ی دوستت دارم

سيكلام نامنظمه عزيزم ولي اكثرا ٣٥ روزست الان روز ١٩ سيكل هستم و خيلي كم لك ديدم

نمیدونم شاید تخمک گذاریه عزیزم.بهتره با پزشک یاخانومای تجربه دار مشورت کنی من مجردم فقط موقع تخمک گزاری اینطوری میشم.چیزی نمیتونم بگم😐

عاشقتم کاربر غلاغسیاه  یکساله خاننده خاموشم همتونومیشناسم.تازه چن نفرتون فامیل وآشنایین