2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

شوهرم با پسر همسایمون دوست بود بهش گفته بود دوست دارم زن بگیرم ولی به هیچکس نمیتونم اعتماد کنم اونم گفته بود من بهت یه دختر قابل اعتماد معرفی میکنم و منو بهش معرفی کرده بود و ماهم توی خونمون چندروز بعد روضه داشتیم اونم خونوادشو فرستاد روضمون ماهم از همه جا بیخبر ،اومدن و پسندیدن و....

سنتی 

پدر مادرش پیشنهاد دادن

ما همسایه بودیم

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2714

عشق در نگاه اول  تو ١٤سالگي😍 

اينور خيابون دوس شديم اونور خيابون عقد كرديم

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

ما همو دیدیم عاشق نشدیم اما پسندیدیم و تصمیم گرفتیم با هم دوست شیم بعد یک سال عاشق هم شدیم و 8 سال با هم دوست بودیم و کار کردیم شرایط مالیمونو اوکی کردیم و الان 2 سال ازدواج کردیم و کلا 10 ساله با همیم و عاشقانه زندگی میکنیم و روز ب روز عاشق تر میشیم !

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
چرا عزیزم مجازه

همسایه دیوار ب دیوار بودیم داشتم تو حیاط حلقه میزدم برگشتنی دیدم اینطوری از بالکن داره نگاه میکنه   

منم اینطوری کردم    . اونم اینطوری کرد     و بعدشم اینطوری   و رفت تو. 

اونجا جرقش خورد. 

هعییییی یادش بخیر 

prove yourself to yourself not others
2706