2726

روچی باتو حرف نمیزنن.مثل مادرشوهرم و خارشوهرام.هرچی بشه اسم منو وسط میکشن من باهاشون قطع رابطم.فقط باپدرشوهرم میحرفم اونهاهم دارن پاره میشن از هرسشون.

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.
اینکه خوبه مادرشوهر من از ایران به اروپا برام باقالی خشک فرستاده بود ۵ عدد که بکارمش تو باغچه باورک ...

😂😂😂

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روچی باتو حرف نمیزنن.مثل مادرشوهرم و خارشوهرام.هرچی بشه اسم منو وسط میکشن من باهاشون قطع رابطم.فقط ب ...

والا تهمت دزدی تو خونش بهم زد بعدشم شوهرم دعوا کرد اومدن کادو هایی ک براشون خرید بعد سه ماه دعوا اورد در خونمون  من هیییچ دخالتی نکردم  الانم خدا بیاد زمین نمیبخشمشون

2728
والا تهمت دزدی تو خونش بهم زد بعدشم شوهرم دعوا کرد اومدن کادو هایی ک براشون خرید بعد سه ماه دعوا اور ...

خوب میکنی.ولی دزدی تهمت خیلی بزرگیه.چی از خونشون گم شده که ارزش تهمت زدنو بهت زدن

خدایا مرسی که عشقهاموآفریدی😍😍😍😍😍😍😙😙😙😙😙😙😙شکر برای نعمت هایت 🙏.
به منم خواهرشوهرم یه دونه شورت داد😂 کلی استفادش کردم خیلی هم راضی بودم.کلا چیزی بدن سالم باشه میگی ...

عزيزم چه دل ساده و مهربوني داري .... منم مثل شمام از کسي توقعي ندارم ، ناراحتي استارترو درک نميکنم ، اون خواسته ب بچش لطف کنه ، چه کم چه زياد ، بنظرم اگه کم داده ب بچه خودش کم لطفي کرده ، اگرم زياد بده ب بچه خودش لطف کرده ، اينهمه عصبانيت نداره ... شايد اگه زنگ بزنه و خالصانه تشکر کنه ، مادرشوهرش حتي اگه قصد بدي هم داشته باشه شرمنده بشه و ديگه تکرار نکنه ....

نميدونم شايدم من اشتباه فک ميکنم چون مجردم

از ی طرف تهمت میزنه بهم محل نمیده   مثلا ی کیلو برنج برا چمون بوددد  گشنه بودیم؟؟؟

من هرچی فکر میکنم که یه چی بگم که مثلا چیزی نیست و بهت برنخورده نمیشه...منم بودم بهم برمیخورد که چی اخه؟؟برنج به پسرش میخواسته بده چرا انقد کم واقعا نمیشه گفت بی منظور بوده ...با شوهرت صحبت کن که این چیه ...برای چی همچین چیزی فرستاده بگو مامان من میفرستاد تو بهت بر نمیخورد ؟؟

اسی مادر شوهرت اهل دعا و جادو نباشه؟

توش چیزی نریخته باشه

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖