2733
2734
این واسه کسی صدق میکنه که گه گاهی چیزی میفرسته نه یهو وقتی قهرن تو نایلون  بده به نظرم پختشو می ...

بخدا قیمت کم زیادش برام مهم میست  من سینم پرررر درده ازشون  حال ندارم بگم چ هااا بهم گفتن چ کردن 

منم میگم خواسته یه چیزی بفرسته ... یا شاید شوهرش اونجا بوده دید تازه برنج خریدن گفته برنجا چجور مادر ...

اره اخه مادرشوهر منم همینه.میریم اونجا خودش برا خودش چیزی میخره میبینه ما دیدیم مثلا دوتا دونه گاهی یه دونه میده بهمون.میگم شاید مادرشوهر این خانم هم گفته یه چیزی بدم پسرم ببره.

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید برنج محلی چیزی بوده داده تو ماه رمضون  باهاش آش و شله ای چیزی درست کنید.‌ 

اینهمه جر و بحث و اینکه بخای اعصاب خودتو خورد کنی نداره بذارش تو کابینت.به شوهرت هم بگو دیگه لطفا از این به بعد چیزی ازشون نگیر.ناراحت میشم.

من مادرشوهر خودم از اونایی که ازت چیزی میگیرن خیلی اهل اینکه چیزی به کسی بده نیست 

ولی مامانم نه، خرج برنج و حبوبات و هر چیزی که داشته باشه برا همه بچه هات میده به پسرا کلااا خرج سالشون رو . کافیه ببینی یه چیزی داره میگه برا تو ببرش. 

این واسه کسی صدق میکنه که گه گاهی چیزی میفرسته نه یهو وقتی قهرن تو نایلون  بده به نظرم پختشو می ...

نمیدونم والا من کلا به همه چی دید مثبت دارم که زندگی کردن برا خودم راحت تر بشه

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
2731
2738
احتیاطم خوبه گاهی دیکه نمیکم عذاب بده خودشو اما دپری کنه از این محبتا

دلش نمیاد بخوره بده به نیازمند

شاید مادر شوهرت خسیسه مثلا این مقدار برنج داده به چشمش خیلی میاد .این جور هم میشه ها؟

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
اره منمدهمینو گفتم بده به یکی ثوابشم واسه خودش😆😆

ما خودمون تو این ماه ۱۵ خانواده رو براشون خرید کردیم از همه چی  حالا این برنجم بزار بمونه یکاریش میکنم  از حرص درد پریودی گرفتم🤣

2706