2733
2734
خدای من واقعا ریختی سطل اشغال؟من قهر بودم یه دیگ کوچولو پلو با مرغ داد همرو تا تهش خوردم شکر خدا سال ...

نیاز مند نداشتیم اطرافمون تو ونک کی میاد مرغ منو ببره

با این حال اولش خواستم بپزم در خونه همسایم بدم ولی گفتم اگه چیزی باشه گناه میشه سر همسایه ام بیاد

در ضمن مادر شوهر من با تو فرق داره ما قهر الکی نبودیم من قطع ارتباط بودم چون بچه شش ماهمو بزور ازم گرفت تا طلاق بگیرم خیلی هم تو اینکارا دست داره و ازش دیدم واسه یدونه مرغ نمیخوام زندگیمو به فنا بدم وقتی میدونم ادم سالمی نیست

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قهریم ما 

خب پس بگو شوهرت بپرسه .جلو خودت

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2738

توهم یه تیکه مرغ واسشون بفرس😎

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               

بخاطره برنج انقد خوشحالی حالا هاشمی یا علیکاظمی؟

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
۱ کیلو برنججج مگه من گداهممممم اخه

جون من نخور اینو...اینو ی کاری کرده بهت داده....احتمالا دعا و جادو....خاک تو سرش

تموم زندگیم دخترم......عاشقتم مامانی...ممنون از اینکه با اومدنت منو ب زندگی امیدوار کردی.....عشق مامان تا هستم نمیزارم آب تو دلت تکون بخوره.....قربون خنده های نازت....قربون اون چالهای رو صورتت....مامان فدای تک تک خوشمزگیات....
2706