2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودش کجاااس باورت میشه ده بار شوهرم دعوتشون کرده نمیان  بهانه میارن  انگار پدر مادرشو کشتم ...

بده همو پسرش ببره دم خونشون بده بهش

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
فک کنم طلسم خونده توش درس کن بده به خورد خودش  خورشت کرفس بپز بریز تو فابلمه بفرس دم خونشون&nb ...

اونطوري اگه شوهر خودشم بخوره چي

اگه واقعا دعا يا طلسمي داشته باشه اون برنج ها نبايد خونه خىدش بپزه

2728
چق  قضیه رو جنایی میکنید بعضیاتون برنجه دیگه تو هم یه کیکی چیزی بپز بده شوهرت براش ببره

باشه بشرطیکه دعا بخونه کیکو طلسمش کنه 😂

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

بنظرم زنگ بزن بگو این برنجا تبرکه؟ چیه که فرستادین؟

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
به من یه دونه شورت دادن خواهرشوهرم من چی بگم😃

به منم خواهرشوهرم یه دونه شورت داد😂

کلی استفادش کردم خیلی هم راضی بودم.کلا چیزی بدن سالم باشه میگیرم استفاده میکنم.مادرشوهرم رفت قم برگشت برامن جوراب عروسکی عکس دختر توت فرنگی داشت خرید من تشکر کردم استفاده هم کردم.

من کلا توقعی ندارم هرچی بدن میگم محبته خوشحال میشم.

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج
توهم توطئه🤣

😄خدایی خیلی ترسناکه اخه مادرشوهر میخاد محبت کنه خب گلم ی دونه روسری بخر بفرس برنج حتما طلسمه دیگ خخخخخخ جدا از شوخی زنگ بزن تشکر کن ولی برنجه رو نخور نگه دار هر وقت اومد خونتون بپز بده بهش بعدم بگو از وقتی شما اون برنج و فرستادین عاشقش شدیم همش از اون میخریم ولی اونی ک شما دادی ی چیز دیگ بود 😑😐

من شک دارم شما خارج باشی 😅 از خود ما ایرانی تری شما 😅

هاهاهاها خودمم شک کردم انقد تو نی نی سایت اینارو خوندم داره باورم میشه که طلسم اینا هسسسس

توروخدا بگو شوخی میکنی

نه بخدا راست میگم تو جلد کادو عید اومد بود خونه ام بعد دیدم تو حلد کادو یه چیزی داد بهم فکر کردم ردسری باشه بعد دید کلی تشکر کردم دیگه خودش گفت شورته اونم یه بسته کامل یا ست نه فقط یه دونه شورت

بابا مادرشوهر منم سبزی دوغ ماهی ترشی گهگداری میفرسته اشکال نداره حالا خواسته محبتش برسونه بهت جا من ...

تازه دل همتون بسوزه

ما پنج طبقه ایم سه تا جاری و مادرشوهر و خاهرشوهر  

من قاپ مادرشوهرمو دزدیدم خالمم هست 

دیشب سحری اومد دم در خونمون یه قابلمه فسنجوم داد بهم گفت بخور دخترم بچه شیر میدی

جاریام غریبن اونا

بین منو خالمو بهم زدن اما الان در سکوت عمیقی فرو رفتن 😆😆😆😆😆😆 

2706