2726
وااای😂😂 مادر شوهر من هیچی به ما نمیده هر چی باشه خودش میخوره معلومم نیست به دخترش(اونا یکم دستشون ...

خدای من واقعا ریختی سطل اشغال؟من قهر بودم یه دیگ کوچولو پلو با مرغ داد همرو تا تهش خوردم شکر خدا سالمم.توروخدا این فکرهارو نکن.چرا روزی که خدا برات فرستاد رو دور ریختی.فوقش به نیازمند میدادی.

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج

غذا فرستاده؟

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای😂😂 مادر شوهر من هیچی به ما نمیده هر چی باشه خودش میخوره معلومم نیست به دخترش(اونا یکم دستشون ...

عزیزم بده نیازمند چرا میریزی بیرون

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚
2728
مادرشوهر منم گاهی دوتا پیاز و چند تا سیب زمینی میفرسته.گاهی یه کاسه فرنی کوچیک. چرا دیدتو مثبت نمیک ...

عزیزم این مال کسیه که همینجوری حتی چیزای کوچیک همش بهت بده

نه مادرشوهر من که مهمون بودیم عید خونشون آجیلاشو رو اپن گذاشت و اصلا هم نیاورد😑😑

آخرشم گفت ما که نمیخوریم اینا رو!! 

انقدر خسیس دیگه چیزی بفرسته قطعا من دلشوره میگیرم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

حالا جدا از شوخی عب نداره دیگ میتونست همینم نده میخواسته محبت کنه شاید تو دستش چیزی نبوده دلخور نشو دیگ اشتی کنین حرص چیه میخوری برنج بخور

تنها غرور است که انسانیت را به باد می‌دهد. ما از مشتی خاکیم و به آن برمی‌گردیم.
تو روحت صلوات جیش کردم ب خودم🤣

🤣🤣🤣والا خو دوصفحه دارم رد میکنم همه میگن برنج 😅😅

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
فک کنم طلسم خونده توش درس کن بده به خورد خودش  خورشت کرفس بپز بریز تو فابلمه بفرس دم خونشون&nb ...

خودش کجاااس باورت میشه ده بار شوهرم دعوتشون کرده نمیان  بهانه میارن  انگار پدر مادرشو کشتم   بی لیاقتا

جوووووولیییییی🤦🏼‍♀️😬

😂😂😂😂😂😂اثاب ندارم بخدا عصبی شدم برنجو دیدم

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 

چقد قضیه رو جنایی میکنید بعضیاتون

برنجه دیگه

تو هم یه کیکی چیزی بپز بده شوهرت براش ببره

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
2706