2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تو روخدا تو فهمیدی ب منم بگووو  دستام داره میلرزه میددنم ام اس میگیرم از دسشون

بیخیال 😅😅😅 بیکارین واسه همه چی حرص میخورینا

شما فردا دوتا پیاز بفرست واسش 😆

(    )
اره برنجه

مادرشوهر منم گاهی دوتا پیاز و چند تا سیب زمینی میفرسته.گاهی یه کاسه فرنی کوچیک.

چرا دیدتو مثبت نمیکنی؟یه روزی هم تو مشتم گردو ریخت گفت ببر.خب کلا اینهارو محبت ببین هرچی داره به تو هم کم کم میده.من جات بودم زنگ میزدم تشکر میکردم.

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج

وااای😂😂

مادر شوهر من هیچی به ما نمیده هر چی باشه خودش میخوره معلومم نیست به دخترش(اونا یکم دستشون تنگه) میده یا نه

بعد وقتی قهر بودیم یه مرغ یخ زده و چند تا دونه گوجه فرستاده بود سکته زدم گفتم نکنه دم و دعایی باشه🤔😨

همه رو ریختم سطل آشغال😬😬

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
نه عزیزم هیچچچ انتطاری نداشتم وقتی ده بار دعوتش کردم افتخار نداده بیاد خونه پسرش غلط کرررد ک فرستاده

گو خورده اره

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
الان در حال انفجارم خاک تو سر شوهرم ک چقدددد محتاج محبتشونه از بس محبت ندیده ازشون 

من بودم حال شوهرمو میگرفتم ادم نون میخوره محتاج یک کیلو برنج نمیشه شوهرمنم گاهی اینجوریه انگار طلا دادن بهش

برای مشکلم یه صلوات میفرستی دوستم؟ حال دلم بده 😢
2706