1472
1411

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1475

کامنتا رو 🤣

برنج!!

برنج؟ 

برنجه؟ 

برنج😒

برنج؟؟؟

وااابرنجه؟ !!!

این برنجه؟؟؟؟؟،؟؟

آره بابا برنجه برنج🤣🤣🤣🤣🤣🤣

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
1432
ورد خونده روش بپزیش پخش شه تو وجودتون 😅😂😂😂😂😂😉😉😉😉😉

تنها توجیهش همین میتونه باشه😂😂

مامان دو تا فرشته که یکیشون آسمونی شده❤️ اگه دوست داشتین برای آرامشم یه صلوات هدیه کنید🌹
تو روخدا تو فهمیدی ب منم بگووو  دستام داره میلرزه میددنم ام اس میگیرم از دسشون

بیخیال 😅😅😅 بیکارین واسه همه چی حرص میخورینا

شما فردا دوتا پیاز بفرست واسش 😆

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 
1474
اره برنجه

مادرشوهر منم گاهی دوتا پیاز و چند تا سیب زمینی میفرسته.گاهی یه کاسه فرنی کوچیک.

چرا دیدتو مثبت نمیکنی؟یه روزی هم تو مشتم گردو ریخت گفت ببر.خب کلا اینهارو محبت ببین هرچی داره به تو هم کم کم میده.من جات بودم زنگ میزدم تشکر میکردم.

گر نگهدار من آنست که من میدانم*شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.اللهم عجل لولیک الفرج

وااای😂😂

مادر شوهر من هیچی به ما نمیده هر چی باشه خودش میخوره معلومم نیست به دخترش(اونا یکم دستشون تنگه) میده یا نه

بعد وقتی قهر بودیم یه مرغ یخ زده و چند تا دونه گوجه فرستاده بود سکته زدم گفتم نکنه دم و دعایی باشه🤔😨

همه رو ریختم سطل آشغال😬😬

نه عزیزم هیچچچ انتطاری نداشتم وقتی ده بار دعوتش کردم افتخار نداده بیاد خونه پسرش غلط کرررد ک فرستاده

گو خورده اره

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
1450