1619
1605
از ی طرف تهمت میزنه بهم محل نمیده   مثلا ی کیلو برنج برا چمون بوددد  گشنه بودیم؟؟؟

ورد خونده روش بپزیش پخش شه تو وجودتون 😅😂😂😂😂😂😉😉😉😉😉

همسرم و دخترای گلم بهترین هدیه ی خدا هستند😍😍خدایا  متشکرم

اینو دیگه نباید قبول میکردی...  میدادی شوهرت بده به خودش گشنه نمونه

پروفایلم عکس دخمل خودمه 😍                                                              پیج اینستا و کانال تل ما واسه خرید لباس نی نی با قیمت مناسب        @helma_layette                                                       👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

خوشبحالت استارتر ...الان 20 تومن از ماها جلوتریاااااااا...😉😉

خداوند مرا عاشقانه دوست میدارد...و تمام احتیاجات مرا برآورده میسازد...ممنونم خدای مهربون و رئوفم😚😚
1613
از ی طرف تهمت میزنه بهم محل نمیده   مثلا ی کیلو برنج برا چمون بوددد  گشنه بودیم؟؟؟

بابا مادرشوهر منم سبزی دوغ ماهی ترشی گهگداری میفرسته اشکال نداره حالا خواسته محبتش برسونه بهت جا من بودی خواهرشوهرت شورت میدادت چکار میکردی 😧

1614

یعنی واقعا یه ملت جمع کردی با هیجان واسه یه کیلو برنج من فک کردم ک اندوم فرستاده انقدر متعجب و ذوق زده

خداياااي من شکرت بابت کنجدم    ...خانوماي گل واسه سلامتش یه صلوات بفرستين
1626
۱ کیلو برنججج مگه من گداهممممم اخه

چه طرز تفکر داری تو....

بنده خدا محبت کرد  تو هم محبت کن یه کیلو مرغ بگیر ببر خونه اش...

چرا همه چیز رو به منظور بر میدارید ؟؟؟؟

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته

اینکه خوبه مادرشوهر من از ایران به اروپا برام باقالی خشک فرستاده بود ۵ عدد که بکارمش تو باغچه

باورکردنی نیس اثن

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
1639