1648
1632

گوجه سبزه نه😋😋😋😋

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

پست اول خااار داره آیا ؟

فقط 33 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه صلوات برای تشکیل شدن قلب نی نیم بفرستین آخه من خیلی استرس دارم😔 ۱۲بهمن بی بی چک وآزمایشم مثبت شد خدایا مرسی برای هدیه قشنگت 😍😍کنجدم زود بزرگ شو بیا پیشمون که اگه داداشی الان بدونه تو توی دلمی شب که بخوابم دلم رو پاره میکنه که تورو بیاره بیرون باهات بازی کنه 😂😂😂خاله ها میشه برای اینکه نی نی صحیح وسالم بیاد بغلم یه صلوات دیگه بفرستین 😘😘
1613

ش و ر ت استفاده شده ک نیست 😅

شنیدین دانشمندا و پژوهشگرا میگن صفحه گوشی ۳۰۰ برابر سنگ توالت میکروب داره 🤐                                                     من میگم زر میزنن 😁😁😁
8
1523

شایدم کوفت باشه🤨

پروفایلم عکس دخمل خودمه 😍                                                              پیج اینستا و کانال تل ما واسه خرید لباس نی نی با قیمت مناسب        @helma_layette                                                       👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
1615