2726
عنوان

فرم صورت من الان بیضیه یا کشیده 😭😭😭😭+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1451 بازدید | 178 پست
اگه به خدا اعتقاد داشته باشی و با ایمان باشی، متوجه هستی که این کار گناهه، همین که موی سرت هم نامحرم ...

فقط امثال شماها ب خدا اعتقاد ندارن و فقط امثال شماها ب بهشت نمیرن

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
بیضی عالی😍رژتم عالیه😍

😍😍😍 فدای تو 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
استارتر باریکلاکه انقدرقشنگ وبی حاشیه نظر اون خانموجواب دادی....همیشه همینطورباش

فدای تو 

خانومو ول کن منم کرانچی میخواممممم😭😭😭

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

چند سالته

خدایا بی نهایت شکرت 🥰ممنون که بارها تو زندگیم بغلم کردی🥰هر وقت صدات زدم بازم مثل همیشه آغوشتو دریغ نکن🤗 و محکم تر از قبل بغلم کن😍 بحق بسم الله الرحم الرحمن الرحیم 😍یا الرحم الراحمین💞
اگه به خدا اعتقاد داشته باشی و با ایمان باشی، متوجه هستی که این کار گناهه، همین که موی سرت هم نامحرم ...

درضمن شما عکس پروفایلتو جوری انتخاب کن ک اعتقاداتت رو نشون بده حداقل  

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
بیضی فک کنم چندسالته

20 

بچه ها منم عکس بدم بگین چند سالمه؟😂

بده بده 

بله بله چشم بوخدا من اصن رژ قرمز ندارم اینم ماله خالم بود 

پس خواهشاً رژ میزنی، یه جوری بزن اینقدر تو چشم نباشه

من خودم هم برا بیرون میزنم، ولی جوری احساس میشه که اصلا نزدی

بخدا زن ها هم غیرت دارن رو شوهراشون

من دلم میخواد وقتی شوهرم میره بیرون اصلا خانمی با این شکل و شمایل نبینه، هر چند بگیم شوهرت باید خودش مراقبت کنه، مگه میشه، وقتی تو کارمند شرکتی باشی و مجبور باشه با تو چشم تو چشم بشه، وقتی یه هو تو خیابون چشمت به تو بیفته

⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩و خدایی که به شدت کافیست....⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
ولش کن بابا بزار بگه بره بهشت

عاخه اینجور افراد تو زندگی یه جاهایی اظهار نظر میکنن ک آدم کلافه میشه!! عاقاجان هرکی رو تو قبر خودش میخابونن

درضمن شما عکس پروفایلتو جوری انتخاب کن ک اعتقاداتت رو نشون بده حداقل    

والا بااون عكس پروفايلش همه اقايون نيني سايتو تحريك كرده بعد گير داده به رژلب خوبه ارايشي نداره استارتر جز رژ

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
2706