1265
1273
عنوان

فرم صورت من الان بیضیه یا کشیده 😭😭😭😭+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 178 پست
زنا تا ابد بزنن تو سر خودشون که مردا ب گناه نیفتن؟؟ تا کی قراره این تفکرات قدیمی رو دنبال خودمون بکش ...

اگه به خدا اعتقاد داشته باشی و با ایمان باشی، متوجه هستی که این کار گناهه، همین که موی سرت هم نامحرم ببینه

تو قرآن کامل توضیح داده، زن ها تا چه حد مجازن در برابر نامحرم ظاهر بشن.

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم دوستت دارم

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

برا اونا ک ندیدن 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
1291
1323
اگه به خدا اعتقاد داشته باشی و با ایمان باشی، متوجه هستی که این کار گناهه، همین که موی سرت هم نامحرم ...

فقط امثال شماها ب خدا اعتقاد ندارن و فقط امثال شماها ب بهشت نمیرن

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
بیضی عالی😍رژتم عالیه😍

😍😍😍 فدای تو 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
استارتر باریکلاکه انقدرقشنگ وبی حاشیه نظر اون خانموجواب دادی....همیشه همینطورباش

فدای تو 

خانومو ول کن منم کرانچی میخواممممم😭😭😭

1267
اگه به خدا اعتقاد داشته باشی و با ایمان باشی، متوجه هستی که این کار گناهه، همین که موی سرت هم نامحرم ...

درضمن شما عکس پروفایلتو جوری انتخاب کن ک اعتقاداتت رو نشون بده حداقل  

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
بیضی فک کنم چندسالته

20 

1220