1147
1267

عافا دیوونه شدم ی ساعته با متر نشستم دارم ابعادمو اندازه میگیرم 

زود میزارم و برمیدارم بیاین 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1258
8

مثلثی😐😂

نی نی سایتی عزیز بیا ی چیزی در گوشت بگم 💚👇                  سخن مثل دامن دختراس هر چقد کوتاه تر باشه تاثیرگذاری و توجه به آن بیشتره پس کوتاه کامنت بزار ای هم وطن ای مسلمون ای عزیز دل خواهر ما اگه حوصله‌ی خوندن نوشته‌ی طولانی داشتیم اینجا پلاس نبودیم  میرفتیم مدرک میگرفتیم خیر سرمون  

ذوزنقه😒😒

👑من یک آفرودیتم👱💋💅💄👠👙🎀🌟👑🍻🍸👢👒🍷👑   �� آفرودیت یعنی زندگی 💫زندگی یعنی آفرودیت💫  این دو تا در هم تنیده اند💍مگه میشه کسی کنارآفرودیت تایپ باشه و حال دلش خوب نباشه ؟😗🙃😎  اونایی هم ک به آفرودیتها لقب های گوناگون و زشتی میدن حسودن😒  😐😐😐😂😂                             ❌⬅لدفا هراها و آتناهای متعصب نیان سمت من ......مرسی اه😁                                           من یک آفرودیتم 🍻🎀 از آرایش کردن 🎀لاک زدن 🎀لباس های جذاب و رنگارنگ پوشیدن 🎀رقصیدن🎀 رویایی بودن 🎀  تفریح و شیطنت  لذت میبرم 🎀�🎀من یک زن شادم ✔انرژی زنانه من آفرودیته و من حتی اگر هزار تا دختر داشته باشم همشونو مثل خودم بار میارم 👑 تا لذت ببرند از زندگی و زنانگی 😘💋💋💋💋💋❤ تا دنیا پر شه از آفرودیت ها❤          اگر خواستین به تاپیک 👈  ❤آفرودیتها❤ سر بزنید 👒💍😘😘😘😘
1226

لعنت برمنحرف 

بیضه خوندم😑😑😑

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )
1280