2703
2553
عنوان

واییی تروخدا بیاین بچم........

| مشاهده متن کامل بحث + 990 بازدید | 73 پست

پاشو بچه رو ببر دکتر..من متوجه نمیشم چه نگرانیه که بچرو خوابوندی..اولین درمانگاه نزدیک خونت ببر حتی دکتر عمومی.... یه نگاه بندازه ..لازم شد میفرستت متخصص

همین الان پاشو برو

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پاشو بچه رو ببر دکتر..من متوجه نمیشم چه نگرانیه که بچرو خوابوندی..اولین درمانگاه نزدیک خونت ببر حتی ...

نخوابوندم از گریه خودش خوابید

خودکار کو امضا بزنم؟ خودکار نیس که😁
2720

یا اینکه گوششو محکم بوس نکردی؟

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2714

شاید حشره ای چیزی رفته باشه تو گوشش اونروز هشدار میدادن که الان حشرات زیادن میرن تو گوش.خیلی ریلکسی ها زود ببرش پیش متخصص اورژانس که از بچه ۹ماهه سردرنمیاره

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
وایی عزیزم مگه خطرناکه؟

اگه فکر نمیکنی خطرناکه پس چرا نگران شدی؟

ببرش دکتر ببین چرا خون اومده ‌. همینجوری که از گوش خون نمیاد

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              

دقیقا از کجا گوشش خون اومده؟

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2706