2737
2734
عنوان

واییی تروخدا بیاین بچم........

| مشاهده متن کامل بحث + 990 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پرده گوشش پاره نشده باشه یا خونریزی مغزی خدایی نکرده ببراورژانس.چقد بیخیالی

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2728
نه 

شاید هزارپا یا حشره ای تو گوشش رفته

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2738
اورژانس بردم دکتر نبود هیچکس هم به دادم نرسید 

اورژانس زنگ میزننبه متخصص

اورژانس بردم دکتر نبود هیچکس هم به دادم نرسید 

😐😐😐😮😮😮😮😮گفتي بچه اينجوري شده كسي محل نداد يعني ؟  

واي چه خبر تو اين مملكت 😤😤😤😤 

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
بچه ها سرزنش نكنين .پاشو همين الان برو دكتر شايد چيزي نباشه ولي خيالت راحت ميشه 

باشه راستش خونریزیش قطع شده دیگه هم گریه نمی کنه حالش یکم بهتره گفتم شاید چیز خطرناکی نباشه تازه من الان استرس دارم قاطی کردم به کل الان دارم لباس می پوشم ببرمش دکتر 

خودکار کو امضا بزنم؟ خودکار نیس که😁
2706