1265
1273
عنوان

واییی تروخدا بیاین بچم........

| مشاهده متن کامل بحث + 990 بازدید | 73 پست
نمی دونم والا دارم از نگرانی دق می کنم

عزیزم اول از همه خونسرد باش هول شدنت به هیچ جانمیرسونتت منم بچه کوچیک دارم با ناخونش گوششو زخم کرده چندبار در حد سه چهارقطره خوهن 

قشنگ گوششو نگا کن ببین اگه لاله ی گوشش زخم نشده خون اومده

اگه دیدی نه از تو گوششه حتما ببرش دکتر

نخوابونش یا زنگ بزن شوهرت بیاد پدرشوهری  نترس ولی جدی بگیر انشالله چیزی نیس

چشم گلم مرسی 

فقط 35 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خودکار کو امضا بزنم؟ خودکار نیس که😁
بابا بی خیال نیستم کجا برم تو شهر غریبم انقد سرزنش نکنین

عزیزم زنگ‌بزن اورژانس حداقل بگو ببین چی میگن تا میبریش دکتر 

از اینکه زن هازیاد گذشت میکنند زیاد خوشحال نباشید.عمر احساس یک زن باهر بار که کوتاه میاد. کوتاهتر میشه...!

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

عزیزم اول از همه خونسرد باش هول شدنت به هیچ جانمیرسونتت منم بچه کوچیک دارم با ناخونش گوششو زخم کرده ...

باشه الان بررسی می کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1279

پاشو بچه رو ببر دکتر..من متوجه نمیشم چه نگرانیه که بچرو خوابوندی..اولین درمانگاه نزدیک خونت ببر حتی دکتر عمومی.... یه نگاه بندازه ..لازم شد میفرستت متخصص

همین الان پاشو برو

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پاشو بچه رو ببر دکتر..من متوجه نمیشم چه نگرانیه که بچرو خوابوندی..اولین درمانگاه نزدیک خونت ببر حتی ...

نخوابوندم از گریه خودش خوابید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1281

زودی ببر دکتر شاید چیزی تو گوشش فرو کزوه شاید سرش ضرفه خورده همون لحظه باید میبردی دکتر غیر عادیه 

خدا تو رو بالا میبره، وقتی زمان مناسب باشه به زمان بندی خدا هیچوقت شک نکن تا حالا نشده که خدا واسه بنده هاش بد بخواد به معجزه خدا ایمان داری ؟خدا رو چه دیدی یهو دیدی زمان توهم فرا رسید...آمین

شاید حشره ای چیزی رفته باشه تو گوشش اونروز هشدار میدادن که الان حشرات زیادن میرن تو گوش.خیلی ریلکسی ها زود ببرش پیش متخصص اورژانس که از بچه ۹ماهه سردرنمیاره

1226
وایی عزیزم مگه خطرناکه؟

اگه فکر نمیکنی خطرناکه پس چرا نگران شدی؟

ببرش دکتر ببین چرا خون اومده ‌. همینجوری که از گوش خون نمیاد

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              

دقیقا از کجا گوشش خون اومده؟

چرا دنیای مجازی رو دوست دارم؟ حتی تصور اینکه با یکی حرف می‌زنم که تا آخر عمرم نمی‌بینمش جالبه. دایره‌ی اطرافم بزرگ‌تره. بیشتر یاد می‌گیرم از تجربیات و دانسته‌های دیگران. ۱۵ سال پیش دنیای هر شخص میشد مجموعه‌ی آدمایی که دیده تا حالا، ولی الان دریاییه برای اکتشاف ناشناخته‌ها😊😊😊
1280