1421
1363

من خیلی وقته از درس فاصله گرفتم

ده سال پیش دبیرستانی بودم 

میخوام دوباره کنکور بدم 

میخوام بدونم کدوم کتاب های کنکور بهتره ؟ و‌نکات توش گفته شده؟؟

کدوم ازمون ها بهتره؟ 

کنکور تجربی میخوام بدم

حتما باید کلاس برم ؟؟ 

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1432

من تمام منابع کنکورم گاج و نشر الگو بود

به نظرم گاج نقره ای خیلی خوبه

البته من ریاضی بودم. اما فکر کنم برای زیست کلاس بری با توجه به اینکه مدت طولانی هست از درس دور بودی خوب باشه

ویدئو های سایت الا هم خوبن

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوانه میزنم به روی زخم بر تنم                                 فقط به حکم بودنم، که من زنم، زنم، زنم💙.                   دوست عزیز، کامنت شما نشانه شخصیت و شعور شماست☺️.                    در جهانی زندگی می‌کنیم که کلمات بیشتر از گلوله ها آدم کشتند.                      تیکر رسیدن به هدفم😍

کتابها کلا عوض شده میتونی از سی دی استفاده کنی کتابهای کنکور گاج هم. خوبه ازمون فعلا هیچی اول باید احتمالا یکی دو سالی بخونی نا آماده بشی بعد

بسیاری از افراد، وقتی در زندگی شکست می‌خوردند، که نمی‌دانند چقدر به موفقیت نزدیک‌اند، بنابراین در آستانه‌ی موفقیت تسلیم می‌شوند.
بنظرم کلا منصرف شو

وقتی اینقدر جسارت داره که شروع کنه چرا منصرف بشه🙂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جوانه میزنم به روی زخم بر تنم                                 فقط به حکم بودنم، که من زنم، زنم، زنم💙.                   دوست عزیز، کامنت شما نشانه شخصیت و شعور شماست☺️.                    در جهانی زندگی می‌کنیم که کلمات بیشتر از گلوله ها آدم کشتند.                      تیکر رسیدن به هدفم😍
1394
ویدیو سایت چی؟؟  من تجربی ام

سایت دبیرستان صنعتی شریف یعنی همون آلا

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1387

برای ریاضی خیلی سبز و خط ویژه گاج بگیر.

زیست نشر الگو سه سال رو بگیر.

فیزیک زیپ اندیشه فائق.

شیمی هم نشر الگو و خیلی سبز.

برای عمومی ها میکرو گاج خوبه.

البته برای فارسی کتابهای مبحثی قرابت و آرایه و لغت و املا و زبان فارسی نشر الگو خوبه.

از کتابای لقمه ی مهر و‌ماهم تو زمان کم میشه سود زیادی برد.

ازمونم در طول سال قلم چی خوبه و برای جمع بندی سنجش.

خودت شروع کن بخون اگه دیدی نمی تونی برای بعضی درسا می تونی کلاس بری.

برای ریاضی خیلی سبز و خط ویژه گاج بگیر. زیست نشر الگو سه سال رو بگیر. فیزیک زیپ اندیشه فائق. شیمی ...

مرسی از راهنماییت عزیزم 

بنظرت این سی دی ها چطوره؟ 

اطلاعاتی داری در موردشون؟