2737
2734
عنوان

واکسن ۴ ماهگی چطوره؟

137 بازدید | 24 پست

سر واکسن دوماهگی پسرم تا چندساعت گریع کرد بعد اروم شد تبم نکردن هیچ کدوم

حالا یکی جطوره؟؟

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

خیلی راحته اصلا نگران نباش

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

برا پسر من خيلي سنگين بود بچم خيلي بي قراري كرد ولي شش ماهگي عالي بود

به نظرم نزار چهار ساعت پر بشه استانوفن بدي قبل چهار ساعت بده تا اثر دارو نرفته

زن_ عفت _افتخار💚🤍❤️
2738
دقیقا مثل دوماهگیه خیلی درد نداره

برای بهبود دردش چکار کنم

اخه پسر من خیلی جیغ جیغو هس

ی کمم لوسه یعنی دل نازکه 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
برای بهبود دردش چکار کنم اخه پسر من خیلی جیغ جیغو هس ی کمم لوسه یعنی دل نازکه 

قبل از اینکه بری بهش دوبرابر وزنش استامینوفن بده بعدم هر ۴ ساعت خب دیگه یه کم گریه و درد را داره پسر منم که گیره نمیکنه اصلا همون موقع تزریق گریه کرد

آسیه ساداتم خانوم یه مرد مهربون 😍قراره در آینده مادر شوهر ۳ تا دختر باشم 😊😄😄 
برا پسر من خيلي سنگين بود بچم خيلي بي قراري كرد ولي شش ماهگي عالي بود به نظرم نزار چهار ساعت پر بشه ...

چرا ی سریا میگن درد نداره خیلی

فکر کنم تو هر بچه ای یه واکسن دردش و اثرش زیاد میشع بعضیا مثلا ۶ ماهگی ۴ ماهگی

من امروز واکسن چهار ماهگیشو زدم دوتا بود یکی پای راست یکی چپ الان داره کمی بیقراری میکنه البته فقط ب ...

امروز براش کمپرس سرد بزار فردا گرم ،۴ ساعت یه بارم بهش استامینوفن بده تا فردا 

2706