2726
عنوان

خانما

| مشاهده متن کامل بحث + 130 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آخه خونه همشون هزاربار رفتیم ، زشته دیگه دعوت نکنم

حالا دقیقا هپین الان که شوهرت پول نداره باید دعوت کنی...

خب اگرم میخای دعوتشون کنی خونه دعوتشون کن خودت غذا درست کن خیلیم بخای تحویل بگیری دومدل غذا درست کن و سوپ و سالاد ماست ترشی و اینام بزار سر سفره ات خرجش کمتر میشه تا رستوران....

خدایا شکرت...!❤
خب خودت ببین آخه هنو خونت فرش نداره میخای بری رستوران پول الکی خرج کنی... چند سالته گلم..؟

آخه عزیزم من میگم چطور برا خانواده خودش پول داره ، نوبت خانواده من میشه اینجوری میکنه ، تو این چندسال فقط یه بار خانواده منو دعوت کرده اونم به اصرار من که انقدر تازه خودشو باد کرد ویه جوری که انگار رفع تکلیفه

خب الان به همشون گفتم که رستوران آدرسم دادم

پس اگه اینکارو کردی چرا تایپیک زدی چیکار کنم عزیزم...

تو که کارو تموم کردی...

حالا میتونی زنگ بزنی فردا مثلا بگی یه کاری واسه اونروز پیش اومده رستوران کنسله...

خدایا شکرت...!❤
آخه عزیزم من میگم چطور برا خانواده خودش پول داره ، نوبت خانواده من میشه اینجوری میکنه ، تو این چندسا ...

خب باهاش صحبت کن بعدم وقتی میخاد خانواده ۷ودشو دعوت کنه بگو باید باهم خانواده هو رو دعوت کنیم نمیشه که فرق بزاری...

بعدم این چیزا بین خیلی از زن و شوهرا هست که باید صحبت حلش کنی که فرق نزاره...

خدایا شکرت...!❤