2410
2553
عنوان

خانما

130 بازدید | 27 پست

من روز شنبه تولد همسرم هست ، چون تو ماه رمضون افتاده ، تصمیم گرفتم خواهربرادرام و خواهربرادرای شوهرم دعوت کنم و بدون اینکه از قبلش به شوهرم بگم براش تولد بگیرم ، منم از پول پس انداز خودم گفتم دعوتشون کنم رستوران ، خلاصه به شوهرم نگفتم که پول رستوران خودم میدم ، از قبلش هم گفته بودم اینارو دوس دارم قشنگ و رسمی دعوت کنیم ، چون همش یا خواهرش یا برادرشو دعوت کردیم ولی خواهربرادرای منو نه ، حالا الان میگه تو اصلا به حرف من گوش نمیدی من الان نمیتونم همه رو رستوران ببرم ، بدون هماهنگی من کار انجام میدی ، بعد گفتم حالا یه باره هاااا ، تو چرا اینجوری میکنی ، خلاصه کل کل کردیم تا اینکه گف پس پولی که کنار گذاشتم فرش بخریم ( خونه رو تازه عوض کردیم یه تیکه فرش نداره ) میدم حالا فرش باشه دوماه دیگه ، منم بعدم گف دیگه به حرف تو نمیکنم خودم هرکار دوس داشته باشم میکنم ، منم فقط بهش گفتم حاالا باشه همون روز از این حرف زدنت خجالت میکشی ، اصلا حالمو گرفت با این کارش خورد تو ذوقم ، منو بگو به خاطر این آدم خسیس دارم خودمو میکشم . بهش گفتم حالا ببین برای یه پول رستوران داری خودتو میکشی ، گف نه بهت گفتم بذار دوماه دیگه دعوتشون کن من کلی هزینه دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714

خب به نظرم حالا واجب نیس تو این وضعیت مالیتون خواهر و برادراتونو دعوت کنین رستوران...

چرا یه جشن دونفره نمیگیری...

خونه رو تزئین کن قشنگ کیک بخر کادو بخر سورپرایزش کن...

به نطرم الان که تو شرایطه مالی سخته اینکار بیشتر خوشحالش کنه تا تولد تو رستوران...

خدایا شکرت...!❤

حس میکنم بیشتر میخوای خواهر برادرتو دعوت کنی نه سوپرایز تولد شوهرت

چه لزومی داره اونا رو جدا دعوت کن چون دلت میخواد

تولد رو دوتایی بگیرید

خدایا من چشمامو میبندم🙈تو هفته هامو ببر بالا😘😘😘😘
2706