1265
1273

برای دیدین بهترین هتل های کیش 

کلیک کنید

1279

فقط تو این سایته که طلاق اینقدررررر وحشتناکه😕

خودِ امام حسینم شب عاشورا گفت هرکی میخواد بره بره  دو دقیقه برقای مملکتو خاموش کنید،مرزا رو باز کنید،بذارید انسانهای آزاده بمونن ما بریم گم شیم      
1281
فقط تو این سایته که طلاق اینقدررررر وحشتناکه😕

وااااقعا همینطوره . فکر کن من با شوهرم هییییچ مشکلی نداریم اما انقد از پشتوانه بعد طلاق حرف زدن که میگم هرجور شده یه کاری دست و پا کنم واسه خودم که اگه یه وقت جدا شدم بی پول نمونم😓😓😓😓

کاش منم راهی داشتم مجبورم با شوهرم بسازم بخاطر پسر 10 ماهم من چی که تو سن 19 سالگی با یه بچه نمیتونم ...

قیصی گیان توله برچی...خواقه زات

من بدبودم توچرابابدی کردن خودت روبیش ازحدخوارکردی...گناه تنهایی من تاابدگردن توست..
1226

من مجردم تجربش ندارم اما بنظرم هیچوقت برا شدوع کردن و زندگی ساختن دیر نیس الان تو موقعیتی هستی که تو عذابی که تصمیم به طلاق گرفتی پس میتونی بازم محکم باشی و زندگی خودتو بچتووبسازی خودتو دست کم نگیر

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم
وااااقعا همینطوره . فکر کن من با شوهرم هییییچ مشکلی نداریم اما انقد از پشتوانه بعد طلاق حرف زدن که م ...

مستقل بودن خیلی باارزش هست حتی اگر متاهل باشید ..عزیزم چون کارم همین هست من به همه توصیه اکید میکنم زنی که دستش تو جیب خودش هست هر توهین و شرایطی رو تحمل نمیکنه و تن به هر شرایطی نمیده ..همیشه یادتون باشید اول زندگیتون رو خودتون بسازید چون هیچکس از آینده خبر نداره 

من تجربه ندارم ..ولی از خودت بپرس زندگی باهاش بهتره یا نبودش ؟؟؟بعد طلاق خوشحال تری یا نه ؟؟نه اینکه ...

اخه اینجوری همش یادعواس یانیس...بعدطلاقم میدونم خوشحال نیستم...همونطورکه الان خوشحال نیستم

دختر داییم با دو تا پسر طلاق گرفت.اولش ک حتی نرفت خونه داییم رفت ی زیرزمین اجاره کرد و شد کارگر قنادی یواش یواش جمع کرد درسشم خوند پارسال ی خونه صدمتری خرید 800میلون و تحصیلاتشم برد بالا الان مدیر ی قنادیه پسراشم اقااااا امسال یکیش میره سربازی.تو تموم این سالها هزار تومن از پدرمادر و  خاهر برادرش نگرفت.چند روز پیش کاغذ دیواری خونش فقط شد ده میلون.نمیگم راحت بوده خیلی سختی کشیده ولی حواب سختیهاشم خیره الانشه خیلی هم خاستگار داره میگه از پسرام خجالت میکشم من باید ب فکر عروس باشم ن شوهر کردن.

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1252