2410
2553
عنوان

قرص پریناتال

10630 بازدید | 13 پست

تو رو خدا هر کی استفاده کرده برای چاقی بگه شیر بچه میدم شدم پوست استخون میخوام چاق شم این مولتی ویتامین پریناتال چاق میکنه کسی تجربه شو داره اجرتون با خدا 

عزیزم من ۲ماهه دارم واسه بارداری یه روز در میون میخورم..

چاق نشدم واسه چکاپم.ک میرم وزنم پایین اومده به جای بالا رفتن..

البته لاغر شدنم واسه این نیست..واسه ویارمه اما رو من ک کلا تاثیری نداشته..

🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دکترم موقع بارداریم داده بود بعد دید وزنم داره زیاد میشه قطع کرد 

ولی یه بشقاب پر غذامیخوردم بعد نیم ساعت گرررررررسنه میشدم ک نگوووو

معلم مرا بخاطر سفید بودن دفترنقاشی ام تنبیه  کرد و همه خندیدند😢اما من خدایی را کشیده بودم که همه میگفتند دیدنی نیست❤❤
2456

خوش بحالت پس چرا من لاغر نمیشم؟؟؟؟بچم ۱۱ماهشه ولی تغییر زیادی نکردم ای خدااااا

پرناتال رو هم توی بارداری میخوردم من بارداری وزن کم میکردم ب جای اصافه کردن😂😂کلا باراری ۶کیلو چاق شدم ک اونم بعد زایمان پرید رفت

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪

اره من بارداری اولم بهم داد هر ماه ۳-۴کیلو چاق میشدم دکتر دید وزن خودمو بچه خیلیه تو ۷ ماهگی قطعش کرد وزن بچه نرمال شد وزن خودمم دیگه اونقدر اضافه نشد 

برای الان تا بهش گفتم گفت نمینویسم و به جاش فیفول نوشته وزنمم نرمال میره بالا

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
2714
اره اشتهاتو زیاد میکنه . باعث میشه چاق بشی . یه روز درمیونم آهن بخور اونم خیلی خوبه . اخر شبها حتما ...

اهن میخورم هر شب فقط یه قرص هایی بهداشت بهم داده قرص اهن خالیه ولی موقع که از زایمان اومدم بیمارستان بهم قرص اهن به اضافه اسید فولیک داد حالا نمیدونم کدومشو بخورم