2733
2734
عنوان

کیا با دارو یک قلو یا دو قلو باردار شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 312 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اوه جدی نکنه خدای نکرده کیست شده اخه میگن کیستم میشه میگن اگه متفورمینم باهاش بخوری جلوگیری میکنه از ...

آره احتمالش خیلی زیاده که کیست شدم دو سه روزم صبر میکنم اگه پری نشدم میرم سونو  .میگم چی میشه ماهم مامان بشیم کجای این دنیارو تنگ میکنه بچه ی من 😢😢😢😢😢

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....
اینطوری ک شما مصرف میکنی.ب قصد چن قلو مصرف  میکنی😂😂

نه بابا بخدا دکترم داد اون روزی که رفتم پیشش سنو ذوز چهار پری بردم گفت تنبلی دارم اینا رو داد گفت برو سه ماه دیگه بیا در کمال تعجب خیلیم بهم ریخته و عصبی بود اصن انگار حرفامو نمیشنید میگفتم سنو مزمئنین تنبلی داره

2738
تو جرا خوردی؟

من و همسرم مشکلی نداریم برای اینکه شانس بارداریم زیاد بشه انگار اینم نتیجه نداد مارو باش خیال چند قلو میکردیم حالا تو حسرت یدونه بچه .بیشتر از خودم دلم واسه همسرم میسوزه خیلی بچه دوست داره 

خدایا هزاران مرتبه شکر که صدامو شنیدی .....
نه بابا بخدا دکترم داد اون روزی که رفتم پیشش سنو ذوز چهار پری بردم گفت تنبلی دارم اینا رو داد گفت بر ...

انشااله ک هرچی زودتر دوتا دوقلوی ناز گیرت بیاد با موهای پریشون ندونی شب و روزت کی هست😜😂

2706