1421
1411

من این ماه برای اولین بار کلمفین لتروزول و متفورمین خوردم شوهرمم کلومفین خورده خیلی امید دارم این ماه حامله شم کسی بوده

من متفورمین خوردم و باردار شدم یه قلو

هانا کوچولوی مامان خوش اومدی ب زندگیمون😘میشه لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین. قربونت برم امام زمان مهربونم تو خواب بهم فهموندی ک نی نی تو دلیم بزودی میاد دقیقا روز نهم ربیع الاول روزی شادیو عیدتون بهم عیدی دادی ازت ممننووونممم...آقاجونم دامن همه منتظرا رو سبز الهی آمییییییییییییییین...

اما شوهرم اصلا مشکل نداشت

هانا کوچولوی مامان خوش اومدی ب زندگیمون😘میشه لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین. قربونت برم امام زمان مهربونم تو خواب بهم فهموندی ک نی نی تو دلیم بزودی میاد دقیقا روز نهم ربیع الاول روزی شادیو عیدتون بهم عیدی دادی ازت ممننووونممم...آقاجونم دامن همه منتظرا رو سبز الهی آمییییییییییییییین...

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1390
جدی چقدر خوووب

متفورمین فقط هورمون بدن تنظیم میکنه.اون لتروزول یا کلومیفنه ک احتمال چن قلو زایی داره من ی باز کلومیفن استفاده کردم باردارشدم ی بارم لتروزول هرکدام یدونه قلو😅

1394
متفورمین فقط هورمون بدن تنظیم میکنه.اون لتروزول یا کلومیفنه ک احتمال چن قلو زایی داره من ی باز کلومی ...

وای چقدر خوووب خیلی امیدوارم کردی من دوتاشو هوردم این ماه😍😍😍😍

وای چقدر خوووب خیلی امیدوارم کردی من دوتاشو هوردم این ماه😍😍😍😍

من تعجب میکنم ک هردوتا باهم دکتر تجویز میکنه.یا ب مردم میشه داد.حواست باشه اگه تخمک ازاد نشد خدای نکرده کیست میشه

1403
1339