2726
عنوان

عفونت ادراری برگشت پذیر و سرطان مثانه

| مشاهده متن کامل بحث + 7115 بازدید | 55 پست
آره مگه ج آزتو ب دکتر نشون ندادی؟ التهاب مثانه بخاطر همون عفونته منم داشتم

اره نشون دادم..عفونت ادراری بود عزیزم..ولی دارو میده دارو خوبم نمیکنه.سوزش ادرار ول کنم نیس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره نشون دادم..عفونت ادراری بود عزیزم..ولی دارو میده دارو خوبم نمیکنه.سوزش ادرار ول کنم نیس

دکترت خوبه؟ من یه دکتر میرفتم باورت نمیشه نزدیک 1500خرج کردم آخرم با دعوا زدم بیرون از مطبش لامصب فقط دنبال پول بود تا میرسیدم مطبش منو میخابوند رو تخت واسه سونو واژینال هردفه 60 تومن ازم میگرفت،رفتم یه دکتر دیگه ک گف کشت ادرار نوشت واسم و واقعا کارش خوب بود

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  

وای استارتر منم اینجوریم. چندساله اینجوری شدی؟ من اصن سوزش ولم نمیکنه هی میره میاد. باهیچ دارویی خوب نمیشه

خدایا من و عشقمم زودی  مامان و بابا کن😞  
2728
وای استارتر منم اینجوریم. چندساله اینجوری شدی؟ من اصن سوزش ولم نمیکنه هی میره میاد. باهیچ دارویی خوب ...

بخدا منم کلافه شدم..باردارم هستم..برا منم همش سوزش دارم..چندین ماهه اینجوریم..از وقتی هم که باردار شدم بیشتر شده..خیلی نگرانم..تو رفتی دکتر کلیه و مجاری ادرار؟به تو دکترا چی میگن؟

بخدا منم کلافه شدم..باردارم هستم..برا منم همش سوزش دارم..چندین ماهه اینجوریم..از وقتی هم که باردار ش ...

نه من دکتر خوب نرفتم. شش ساله اینجوریم ولی خوب نمیشم که بدترم میشم. کلافگیش ادمو میکشه ادم نمیتونه جاییم بره. من بیشتر صبح ها اینجوری میشم. 

نه من دکتر خوب نرفتم. شش ساله اینجوریم ولی خوب نمیشم که بدترم میشم. کلافگیش ادمو میکشه ادم نمیتونه ج ...

وای چجوری تحمل کردی این شش سالو؟ازمایش ادرارم ندادی که ببینی عفونت داری یا نه؟

وای چجوری تحمل کردی این شش سالو؟ازمایش ادرارم ندادی که ببینی عفونت داری یا نه؟

چرا سه چهاربار دادم میگن عفونته. سونو هم رفتم هیچی نبود.  خیلی کلافم. دکتر زنان رفتی؟ 

بچه ها خوبه که آزمایش شماگفته عفونت دارین من رفتم آزمایش نوشته سالم ولی سوزش ادرار دیوونم کرده!!!!

مخصوصا وقتی آفتاب بزنه بهم و آب بدنم کم باشه دیگه به معنای واقعی روانی میشم از بس سوزش شدید میگیرم خیلی بده

حالا میخوام برم ارولوژی ان شاءالله اگه جواب گرفتم به شماهم میگم

میشه برای شفای خواهرم دعا کنید ممنونم  
بچه ها خوبه که آزمایش شماگفته عفونت دارین من رفتم آزمایش نوشته سالم ولی سوزش ادرار دیوونم کرده!!!! ...

دکتر زنان برو یه بار. من امروز رفتم. 😢

2706