2703
2553

خانما خیلی نگرانم..دارم دق میکنم.توی نت میخونم که علایم سرطان مثانه چیه دارم از غصه میمیرم..عفونت ادراریم هی برمیگرده..میگم نکنه سرطانه..وای دارم دیونه میشم..توی سونوگرافی نوشته التهاب مثانه..اگه مشکلی بود سونو تشخیص میداد دیگه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

توام ک مث منی،من  امروز نشستم تو نت سرچ کردم فهمیدم یکی از دلایلش ایدزه  

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
2720

بدترین و بیخود ترین کار سرچ کردن بیماری تو اینترنته

یعنی بزنی عطسه از چیه میاره یکی از علائم سرطانه🙄

ی مشت اراجیفه فقط باور نکن

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
وا.چه حرفا.پسر من گاهی برمیگیرده.خارش نوک الت داره...تو سونو هم ضخامت مثانه داشت دکتر شک دیگه نکرد.& ...

عزیزم دختر منم داره البته اولین بار دارو مصرف میکنه اگه خوب نشه امکان داره بستریش کنن؟

من از تبار زنهای تکراری نیستم ... من از نسل همان تافته ی جدابافته ام..!!  

نت همچین میزنه تو برجکت ک جدی جدی باورت میشه من مریییییییییییییییضم!! یادمه پارسالم انقد نگران شده بودم از بس تو نت سرچ کرده بودم آخر رفتم یه چکاپ کامل دادم فهمیدم صحیح و سالمم  

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
2714
نت همچین میزنه تو برجکت ک جدی جدی باورت میشه من مریییییییییییییییضم!! یادمه پارسالم انقد نگران شده ب ...

عزیزم..من واقعا نمیدونم چه مرگمه..سوزش ادرار و درد موقع ادرار کلافم کرده..اخه اگه عفونته که باید با انتی بیوتیک خوب بشم.😢😢😢😢

عزیزم..من واقعا نمیدونم چه مرگمه..سوزش ادرار و درد موقع ادرار کلافم کرده..اخه اگه عفونته که باید با ...

نههههه آنتی بیوتیک الکی مصرف نکن بابااااا،منم همین کارو کردم دکتر گف گاهی وقتا همون باعث عفونت میشه! الان دیگه تا برمیگرده نصف لیوان آب با یه ق چای خوری جوش شیرین قاطی میکنم با سرنگ استفاده میکنم مث دوش واژینال،یه چند روزی خوبه ولی دوباره برمیگرده که تو فصل گرم بدتر میشه

ولی پارسال انقد اعصابم بهم ریخته بود بعد از آزمایش باز ول کن نبودم رفتم یه تست پاپ اسمیرم دادم گف سالمه یکم عفونته ک با دارو و اینا داد گف حل میشه ولی دکتره گف یه کشت ادرار هم واسم نوشت ک برم آز بدم دیگه پی گیری نکردم متاسفانه چون سرکار میام وقت ندارم دکترمم راهش دوره یکم سختم بود ولی آخر باید برم

تو گوگل هرگز سرچ نکنید ..چون الان علائم ایدزم بخونید همه دارن یهو😂😂😂

دقیقا  انقد ک من گشتم فک کن از یه عفونت ساده رسیده بودم ب اینکه نکنه ایدز باشه

الانم دوباره بخاطر همین عفونت کوفتی عادتم عقب افتاده ولی تمام بدنم درد میکنه  

نههههه آنتی بیوتیک الکی مصرف نکن بابااااا،منم همین کارو کردم دکتر گف گاهی وقتا همون باعث عفونت میشه! ...

اگه مثانم مشکلی داشت حدودا یه ماه پیش که سونوگرافی مثانه دادم نشون میداد دیگه؟نوشته التهاب مثانه

اگه مثانم مشکلی داشت حدودا یه ماه پیش که سونوگرافی مثانه دادم نشون میداد دیگه؟نوشته التهاب مثانه

آره مگه ج آزتو ب دکتر نشون ندادی؟

التهاب مثانه بخاطر همون عفونته منم داشتم

2706