2737
2734
عنوان

افتضاح ترین خرابکاری بچه هاتونو بگید...😵😱😩😷

| مشاهده متن کامل بحث + 5245 بازدید | 97 پست
پسر عمم تو کشو لباسای مامانش جیش کرد همه لباساش خیس شدن😬😬😬

اخ یه بارم دخترم تو کیبورد کامپیوتر جیش کرد کاملا سوخت 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم یکدفعه تو 5 سالگی پالتو مامانم رو از پایین بریدم که باهاش برای عروسکم یه پالتو شیک درست کنم:) ب ...

پس باید اینا که میگید برای ماها هم تجربه بشه مواظب باشیم راستی هنوز زنده ای😆

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
یک و نیم ساله بود.مبل راحتی خریده بودیم کارکرد اوردن گذاشتن تو خونه رفتن. منم رفتم حساب کتاب کردم بر ...

از تصورش هم خندیدم هم حرص خوردم

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2728
گوشی خیلی میکروب داره درست مثل کلید هست .سعی کنین کلا دم دست بچه نذارینش.

والا من خودمم راضی نیستم گوشی بدم دست بچه اما بچه ها بعضی موقع ها وادار میکنن آدمو 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........

به علت از پوشک گزفتن سرکار خانم قالیها کثیف شدن وقبل ماه مبارک دادمشون قالی شویی.رنگ فرشام کرم گردوییه.

دیشب دیدم با مداد شمعی ابی کاربونی کلی نقاشی کشیده تو قسمت کرم رنگش😣😣الانم بهش غذا دادم همرو خالی کرد روی فرش بعد از روش رد شد فرشم خورشتی شد😤😤😤دیشبم رو روفرشی یکم جیش کرد که البته به فرش نرسید😤😤

خدا حفظش کنه.سالم باشه بزنه کل زندگی رو بپوکونه فدای سرش😬😬😬

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
از تصورش هم خندیدم هم حرص خوردم

😁😁 مبلها هم کرم بود خخخ

یه دونه محکم زدم پشتش بچه اینقدر گریه کرد هنوز بعد از ۱۲ سال یادم میفته خودمو لعنت میکنم عذاب وجدان دارم.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

من اگر بخوام بگم باید شاهنامه بنویسم

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
2738
😁😁 مبلها هم کرم بود خخخ یه دونه محکم زدم پشتش بچه اینقدر گریه کرد هنوز بعد از ۱۲ سال یادم میفته خ ...

مبلهارو چیکار کردی

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!
😁😁 مبلها هم کرم بود خخخ یه دونه محکم زدم پشتش بچه اینقدر گریه کرد هنوز بعد از ۱۲ سال یادم میفته خ ...

خیییییلی خوب برخورد کردی

گمونم من باشم جای مبل بذارمش گوشه هال، بشینم روش

خخخخخ

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
پیش دبستانی بودم😁😂😂 نه حتما عقل ناقصم نمیرسیده دیه.تقصیر اونان تنها گذاشتنم تو خونه دیه

یکی تعریف می کرد یه دختری تو همین سن و سالای شما، تازه اتو خریده بودن بعد زن همسایه شون می یاد اینم می خواسته پز بده که ما اتو داریم!!!.... بعد برمی داره می یاره می زنه به برق که اون ببینه کسی هم حواسش نبوده وقتی بوی سوختگی فرش بلند می شه تازه می فهمن چه گندی زده!

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
از کدومش بگم؟؟؟😥

هر چی دوست داری بگووو اینجا خالی شو😅😅😅

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
مبلهارو چیکار کردی

هیچی با شامپو فرش کشیدیم کمرنگ شد ولی از بین نرفت. دیگه همونجور استفاده کردیم تا پول اومد دستمون عوض کردیم.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

پسرم شیر خشک میخورد شبها میزاشتم بالای سرم یه دفعه بیدار شده بود کل قوطی رو خالی کرده بود روی سر خودش بعد داشت می ریخت رو سر باباش 😂😂تمام موهاشو مژه هاش سفید سفید بود اینم بماند که تمام رختخوابش فرش همه پر شده بود 

چه زیبا گفت دکتر الهه قمشه ای.وقتی دعا میکنی ، دعای تو از این جهان خارج میشود و به جایی میرود که هیچ زمانی نیست.دعایت به قبل از پیدایش عالم میرود. دعایت به آنجایی میرود که تقدیرا را می نویسند و تقدیر نویس مهربان عالم تقدیرت را با توجه به دعایت مینویسد🌟
2706