2733
2734
عنوان

افتضاح ترین خرابکاری بچه هاتونو بگید...😵😱😩😷

| مشاهده متن کامل بحث + 5245 بازدید | 97 پست

خودم یکدفعه تو 5 سالگی پالتو مامانم رو از پایین بریدم که باهاش برای عروسکم یه پالتو شیک درست کنم:) با این تفاوت که پالتو عروسکم استین نداشت وگرنه مدلش کپی مال مامانم بلند بود:))))

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااای هیچکارش نکردی؟

نه فقط چون گرم بود هوا سریع فرش کفو جمع کردم شستم چی بگم به بچه دوساله دیگه روغنو میذارم کابینت بالا...

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
2728
اتو گذاشتم رو میز چوبی. میز سوراخ شد اتو افتاد رو فرش فرشم سوخت لمینت کف خونه هم سوخت منم تمام مدت ...

نمی دونستی از برق بکشی خاموش می شه؟ چند سالت بود؟

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
یه دونه نیست بخوام بگم خیلی بدترینش گوشی چندمیلیونی باباش خورد کرد تاچش همه چیش نابود شد من میخندیدم ...

گوشی خیلی میکروب داره درست مثل کلید هست .سعی کنین کلا دم دست بچه نذارینش.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2738

پسر عمم تو کشو لباسای مامانش جیش کرد همه لباساش خیس شدن😬😬😬

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
واااای هیچکارش نکردی؟

چرا زد به سیخ  کبابش کردن 

😂😂😂بچَس   بابا

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
یک و نیم ساله بود.مبل راحتی خریده بودیم کارکرد اوردن گذاشتن تو خونه رفتن. منم رفتم حساب کتاب کردم بر ...

نهههه😥😥😥😥😥😥😥

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
یه دفه کوچیک بود شلوار و پوشکشو در اوردم عوض کنم گوشیم زنگ خورد رفتم بیارم جواب بدم دیدم بعله روی مو ...

😂😂😂😂

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
2706