2703
2553

اول دختر خودم که سه سالشه...

پارسال تابستون یه لحظه فقط یه لحظه تنهاش گذاشتم برم لامپ راه پله رو خاموش کنم اومدم دیدم ازش خبری نیست ولی از آشپز خونه صدای قل قل آب میاد دویدم سمت آشپزخونه دیدم رفته قوطی روغن دو لیتری رو برداشته قشنگ آشپزخونه رو روغنپاشی کرده😨😢😢😢تهش فقط نصف استکان روغن مونده بود😭😭😭

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کاسه خوراک لوبیا رو پرتاب کرد رو فرش کرم رنگمون

دو سالشه

مجبور شدیم فرشها رو بدیم قالیشویی

یه بارم یه پنکیک گرون تومنیم رو که نو خریده بودم انداخت زمین، پودر شد.

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
2456

یه دفه کوچیک بود شلوار و پوشکشو در اوردم عوض کنم گوشیم زنگ خورد رفتم بیارم جواب بدم دیدم بعله روی موکت خرابکاری کرده😖

هیچکدوم از ما نمیدونیم که داستانمون کی تموم میشه...
2714

زیاده

اما یکیش که یادمه چای خشک ازین ایرانیا گرون خریده بودیم با مرزه خشک قاطی کرده بود

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla

اتو گذاشتم رو میز چوبی.

میز سوراخ شد اتو افتاد رو فرش فرشم سوخت لمینت کف خونه هم سوخت منم تمام مدت ی جا نشسته گریه میکردم تا اینکه اومدن خونه دیدن چ بویی چه دودی و از همه مهم تر چه کتکی من خوردم😂😂

یک و نیم ساله بود.مبل راحتی خریده بودیم کارگرا اوردن گذاشتن تو خونه رفتن. منم رفتم حساب کتاب کردم برگشتم دیدم روان نویس برداشته قشنگ از دسته ی اولین مبل خط خطی کرده تا تشکها و پشتی ها و ...تا آخرین مبل . بعدم نشسته بود دستاشو رنگی میکرد میزد به مبل ها

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

یه دونه نیست بخوام بگم خیلی بدترینش گوشی چندمیلیونی باباش خورد کرد تاچش همه چیش نابود شد من میخندیدم در حالی که اشک میومد از چشام 

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2706