1147
1273
عنوان

افتضاح ترین خرابکاری بچه هاتونو بگید...😵😱😩😷

| مشاهده متن کامل بحث + 1446 بازدید | 97 پست
پیش دبستانی بودم😁😂😂 نه حتما عقل ناقصم نمیرسیده دیه.تقصیر اونان تنها گذاشتنم تو خونه دیه

یکی تعریف می کرد یه دختری تو همین سن و سالای شما، تازه اتو خریده بودن بعد زن همسایه شون می یاد اینم می خواسته پز بده که ما اتو داریم!!!.... بعد برمی داره می یاره می زنه به برق که اون ببینه کسی هم حواسش نبوده وقتی بوی سوختگی فرش بلند می شه تازه می فهمن چه گندی زده!

از کدومش بگم؟؟؟😥

هر چی دوست داری بگووو اینجا خالی شو😅😅😅

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

مبلهارو چیکار کردی

هیچی با شامپو فرش کشیدیم کمرنگ شد ولی از بین نرفت. دیگه همونجور استفاده کردیم تا پول اومد دستمون عوض کردیم.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

پسرم شیر خشک میخورد شبها میزاشتم بالای سرم یه دفعه بیدار شده بود کل قوطی رو خالی کرده بود روی سر خودش بعد داشت می ریخت رو سر باباش 😂😂تمام موهاشو مژه هاش سفید سفید بود اینم بماند که تمام رختخوابش فرش همه پر شده بود 

زمستون زده این رابطه رو اماا/نمیریم و نشستیم وسط سرماا/تموم میشه یه روز صبر یکی از ماااا
1279
پس باید اینا که میگید برای ماها هم تجربه بشه مواظب باشیم راستی هنوز زنده ای😆

اره:))) ولی یادم نمیره نگاه های چپ چپ مامانمو:))) این قضیه مال اوایل دهه 70 هست که مردم قدرت خرید نداشتن و خیلیا لباسای تاناکورا میپوشیدن، پالتو مامانم فوق العاده گرون و قیمتی بود اون زمان از بالا شهر خریده بودش :) ولی خب حیف که به یک سال استفاده هم نرسید اجبارا بردش خیاطی و کوتاهش کرد:/

*دوستم به روزگاران چربی نشسته بر تن / پنهان نمی توان کرد الا به روزگاران*
خیییییلی خوب برخورد کردی گمونم من باشم جای مبل بذارمش گوشه هال، بشینم روش خخخخخ

ای دیوونه 😁😁 

من هزار بار ازش عذرخواهی کردم. خودش میگه مامان ولش کن من بودم خفه میکردم بچه رو . تو فقط یه دونه بهم زدی. 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
اخ یه بارم دخترم تو کیبورد کامپیوتر جیش کرد کاملا سوخت 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

هیشکی حرف این گودزیلاهای دهه نودی نمیشه😂😂😂😂

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
1221
هیچی با شامپو فرش کشیدیم کمرنگ شد ولی از بین نرفت. دیگه همونجور استفاده کردیم تا پول اومد دستمون عوض ...

😣😣

🤣🤣

(برایش نجنگیدم این واژه را به گذشته سپردم)میخام زندگی جدیدیو شروع کنم بعداز هفت سال و برای تقدیری که خدا برام رقم زده بجنگم اگر بتونم...😞
یکی تعریف می کرد یه دختری تو همین سن و سالای شما، تازه اتو خریده بودن بعد زن همسایه شون می یاد اینم ...

😂😂 وای خیلی بدع خیلیییی.حسی ک او لحظع داشتمو هیچ وقت یادم نمیره.

چرا زد به سیخ  کبابش کردن  😂😂😂بچَس   بابا

واااای من دارم اینا رو میخونم استرس گرفتم ینی بچه منم دنیا بیاد قراره از این کارا بکنه

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خیابان زمستان کوچه اسفند پلاک۱۲  لطفا دعا کنید   گل دختر   منم سالم بیاد بغلم

مامان من عاشق گل و گیاهه دو تا گلدون حسن یوسف گرفته بودن بچم هم رفته بود گلهارو تکه تکه کرده بود اومدم گفتم وای مامان گلدونت خراب شد گفتش کدومش؟ گفتم مگه چندتا بود تازه فهمیدم اون گلدونه که فقط خاک توش بوده هم پر از گل بوده 😥

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر مربوط به خونه دار شدنمه ان شاءالله تا آخر امسال خونه دار بشم شما هم واسم دعا کنید😊
واااای من دارم اینا رو میخونم استرس گرفتم ینی بچه منم دنیا بیاد قراره از این کارا بکنه

بله دقیقا من شاید ۷ تا گلدون ازم شکوند کلی ظرف 

(برایش نجنگیدم این واژه را به گذشته سپردم)میخام زندگی جدیدیو شروع کنم بعداز هفت سال و برای تقدیری که خدا برام رقم زده بجنگم اگر بتونم...😞
1226
خیلی باحال بووود 🤣

فکرشو بکن 😳عمم میگه قشنک واستاده بود مثل اینکه با شلنگ به گلا اب میدی همونجوری رو لباساش جیش کرده😂😂😂😂

به بعضیا هم باید گفت :::: هرچقدرم که گنده باشی دیگه گنده تر از زمین که نیستی..... هستی؟؟؟؟؟؟ زمین با همه ابهتش زیر پای         منه پس_________________بکش کنار____________________               
هر چی دوست داری بگووو اینجا خالی شو😅😅😅

😂😂

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر مربوط به خونه دار شدنمه ان شاءالله تا آخر امسال خونه دار بشم شما هم واسم دعا کنید😊

پسر من تاالان که پنج سالش شده خرابکاریی نداشته😀😀

فقط 12 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم شیر خشک میخورد شبها میزاشتم بالای سرم یه دفعه بیدار شده بود کل قوطی رو خالی کرده بود روی سر خود ...

قیافتون اون موقع😨😨😨

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉
1220