1421
1389

ستاره نود و هشت مربع....گفتم در جریان باشید....یه مو هم از خرس غنیمته خخخ

خوشگلم آب و میبندی؟؟؟فکر بچه هامون باشیم ........

من زدم نوشت پیامک میاد ولی نیومد

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1432
1394

بله درسته من گرفتم  هم ایرانسل هم همراه اول.

بوی گندِ بی‌شعوری از سراسر دنیای ما به مشام می‌رسدو اگر برای زدودن آن کاری نکنیم،به فاجعه خواهد انجامید.فاجعه آن وقتی است که دیگر این بو را احساس نکنیم به این دلیل که شامه مان به آن عادت کرده باشد.

ایرانسل یا همراه؟نوشت کد اشتباهه

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر واسه لاغر شدنمه .....خدایا ۳ساله محرم میاد و من باشوهرم هرسال عهدبستم سال دیگه بچه بغل برم روضه اخه چرا شرمندم میکنی.....منو که قبول نداری به حرمت اقااباالفضل ناامیدم نکن......میشه این سال اخرین سال انتظارم باشه؟خواهش میکنم ازت خدای مهربونم به جون عزیزات تنهاو غریبم بهم رحم کن.‌..لطفا واسم صلوات بفرستین شاید خدا حاجتهای دلمو داد
1418
واس ایرانسل هم میدن؟؟

بله میدن.من گرفتم.

بوی گندِ بی‌شعوری از سراسر دنیای ما به مشام می‌رسدو اگر برای زدودن آن کاری نکنیم،به فاجعه خواهد انجامید.فاجعه آن وقتی است که دیگر این بو را احساس نکنیم به این دلیل که شامه مان به آن عادت کرده باشد.
عزيزم كد مكالمه هم را بلدي؟ اينكه ٣٠ ساعت مكالمه است با مبلغ ثابت يعني ارزونتر از نرخ مكالمه ميشه؟

*۱۰۰۰#

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر واسه لاغر شدنمه .....خدایا ۳ساله محرم میاد و من باشوهرم هرسال عهدبستم سال دیگه بچه بغل برم روضه اخه چرا شرمندم میکنی.....منو که قبول نداری به حرمت اقااباالفضل ناامیدم نکن......میشه این سال اخرین سال انتظارم باشه؟خواهش میکنم ازت خدای مهربونم به جون عزیزات تنهاو غریبم بهم رحم کن.‌..لطفا واسم صلوات بفرستین شاید خدا حاجتهای دلمو داد
واسه منم نیومد 😣

2.3بار دیگه بزن.من زدم اومد پیامکش

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار
1339