1147
1254

ستاره نود و هشت مربع....گفتم در جریان باشید....یه مو هم از خرس غنیمته خخخ

خوشگلم آب و میبندی؟؟؟فکر بچه هامون باشیم ........

من زدم نوشت پیامک میاد ولی نیومد

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1279
8

ایرانسل یا همراه؟نوشت کد اشتباهه

۲5.ماه اقدام...توسال ۹۶گفتم انشالله سال ۹۷دیگه حتما مامان شدم ولی نشد😢سال ۹۷هم تموم شد و بازگفتم انشالله سال ۹۸ ...خدایا به غریب و بی کس بودنم رحم کن من خیلی تنهام نیازبه همدم دارم میدونم بهترصلاحمو میدونی ولی تقدیرتو عوض کن و به ارزوهای منم توجه کن ...لطفا واسم صلوات بفرستین قراره چندروز دیگه ای یو ای کنم میشه واسم دعاکنین با اولین بار باردارشم
1226
عزيزم كد مكالمه هم را بلدي؟ اينكه ٣٠ ساعت مكالمه است با مبلغ ثابت يعني ارزونتر از نرخ مكالمه ميشه؟

*۱۰۰۰#

۲5.ماه اقدام...توسال ۹۶گفتم انشالله سال ۹۷دیگه حتما مامان شدم ولی نشد😢سال ۹۷هم تموم شد و بازگفتم انشالله سال ۹۸ ...خدایا به غریب و بی کس بودنم رحم کن من خیلی تنهام نیازبه همدم دارم میدونم بهترصلاحمو میدونی ولی تقدیرتو عوض کن و به ارزوهای منم توجه کن ...لطفا واسم صلوات بفرستین قراره چندروز دیگه ای یو ای کنم میشه واسم دعاکنین با اولین بار باردارشم
واسه منم نیومد 😣

2.3بار دیگه بزن.من زدم اومد پیامکش

بدترین نوع دعوا با کسیه که سرعت تایپش از تو بیشتره                     میشوره میذارتت کنار.....اما تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار
1241