2726
عنوان

پسرايي ك سنتي ازدواج ميكنن زشتن😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1525 بازدید | 137 پست

😂😂😂

من فک.میکنم دو حالت داره یا انقد دحتر بازی کردن که چشمشون ترسیده به همه بی اعتمادت الا اونکه مامانشون انتخاب میکنه یا انقد بی عرضه ن که خودشون نمیتونن انتخاب کنن و در هر دو حالت به درد نمیخورن این پسرا

کاش همسر منو میدی استارتر نظرت عوض میشد 😍😍😍😍تازشم کلیییییی خواستگار داشته

البته ازدواج ما سنتی سنتی هم نبود ولی خوب با خواستگاری شروع سد 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

از همین الان بگما به شوهر آینده من نگو زشت    

چون  دوس دختر نداشتن میگی  ؟

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )

ن باو میگن میمون هرچی زشت تر ادعا بیشترمو رد داریم درحد احمد پور مخبر بعد ب من میگه خب ی ایراد اگ تونستی ازم  بگیر 😓دگ من بش نمیگم ک دپرس شه تازه پست گذاشته مهم دله وگرنه چش بهترشو میبینه 

ینی واقعا باید برم دیوارو چنگ بزنم 

در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگی من افتاد 😄 و من ب عشقم میرررسم 💏
2728
اره والا.دقیقا ما سنتی بودیم.یعنی که فقط معرفی شدیم.بعدش بابام گفت تا 6ماه نمیزارم عقد کنن.باید اشن ...

دقیقا 

الان دیگه دوره ازدواج سنتی به اون معنای عهد قجری ورافتاده 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
پسر اينجوري هم داريم مگه ؟ 😑

وااا چطور نداریم عزیز

پسرای مومن و متدین که به حلال حرام معتقدن  چین  پس؟

دقیقا  الان دیگه دوره ازدواج سنتی به اون معنای عهد قجری ورافتاده

الان سنتی یعنی فقط پیشنهاد یا معرفی.مثلا به پسر بگن دختر فلان کس رو میخواهی بریم یا نه.نه اینکه اصلا ندیده باشه

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
شما هنوز بزرگ نشدی . معیار اصلیت معلومه که خوشکلیه . وانکه این کار ندانست در انکار بماند . 

سلام، میشه لطفا چند تا سایت برای دانلود رایگان pdf کتاب برنامه نویسی خوب معرفی کنید. ممنون

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 
سلام، میشه لطفا چند تا سایت برای دانلود رایگان pdf کتاب برنامه نویسی خوب معرفی کنید. ممنون

میخواین چی یاد بگیرین هدفتون چی هست چون هزاران کتاب و Frame هست با هزار هدف

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
میخواین چی یاد بگیرین هدفتون چی هست چون هزاران کتاب و Frame هست با هزار هدف

یه سایت میخوام کتابهای برنامه نویسی انتشارات معتبر رو بتونم رایگتن دانلود کنم به صورت pdf. قبلا از   استفاده میکردم ولی الان لینک دانلود رایگان نداره و باید خرید کرد. یه سایت مشابه با امکان دانلود رایگان میخوام. بیشتر در حوزه طراحی سایت با php و تکنولوژی های مرتبط

جمله ای زیبا از جرج برنارد شاو که کنایه ایه به صحبت و دعوا کردن با انسان هایی که اونقدر پست هستند که نباید باهاشون بحث یا جدل کرد: هیچ وقت با یک خوک کشتی نگیر، چرا که تو لجن مال میشوی و او لذت می برد! 
یه سایت میخوام کتابهای برنامه نویسی انتشارات معتبر رو بتونم رایگتن دانلود کنم به صورت pdf. قبلا از & ...

https://coderprog.com/category/books

این سایت فعلا بهترینه حتما ف.ی.ل.ت می خواد واسه دانلود

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
از همین الان بگما به شوهر آینده من نگو زشت       چون  دوس دختر نداشتن میگی & ...

نميدونم اينجوري فك ميكنم 

ولي خودم طرفدار ازدواج سنتيم

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي ما را به وجد مياوردند❤️
نه چه ربطی داره مثلا اونایی که با دوست شدن ازدواج می کنن خیلی شاخن. شاید بشه گفتن اونایی که میرن را ...

کسیو قضاوت نکنید بقول خودتون

خودشون رو به کسی بندازن یعنی چی؟ 

چه حرفایی ادم میشنوه

میشه برای حاجتم صلوات بفرستین🌸
2706