2703
2553
عنوان

پسرايي ك سنتي ازدواج ميكنن زشتن😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1525 بازدید | 137 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا فکر میکنید ازدواج سنتی یعنی تا سر سفره عقد دختر و پسر همو نمیبینن و یهو وقتی محرم شدن میبینن عه ...

اره والا.دقیقا

ما سنتی بودیم.یعنی که فقط معرفی شدیم.بعدش بابام گفت تا 6ماه نمیزارم عقد کنن.باید اشنا بشن.

خب مام مثل همون دوستها با هم گشتیم دیگه.فقط با دونستن خانواده هامون

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2720
نه عزيزمم منم مثل خودتم البته من دوس پسر داشنم قبلا ولي ازدواج سنتي و خيلي بيشتر ترجيح ميدم

ببین تو سنتی با عقلت تصمیم میگیری چون وابستگی عاطفی قبلی نداری خیلی بهتره.تو دوستی انگار دلت گیر کرده.همه بدیهاشم دوست داریدارم بپذیری.مثل خواهر خودم  حتی با وجود مریضی طرف میگفت میخوام چون عاشق شده بوده

اونیکه شما دیدی اولا انگشت شمارن الان دوما کسی از جزئیات زندگی کسی خبر نداره

منم نگفتم انگشت شمار نیستن گفتم هستن کسایی که واقعا اینجوری باشن حالا چه یکی چه ده تا.

منم از جزییاتش باخبر بودم😁

واه! !!!!!!!!!!!!!!!!!! من خواستگار داشتم ک سنتی اومده بودن.هم فوا العاده خوشتیپ.هم تحصیلکرده و پول ...

نگفتم ك ختمااا اينجوريه واسم سوال بودخواستم ببينم مورد اينحوري كسي داشته يا نه

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي ما را به وجد مياوردند❤️
2714
نگفتم ك ختمااا اينجوريه واسم سوال بودخواستم ببينم مورد اينحوري كسي داشته يا نه

اره خب مورد اونجوری هم که شما میگی زیاده

چرا فکر میکنید ازدواج سنتی یعنی تا سر سفره عقد دختر و پسر همو نمیبینن و یهو وقتی محرم شدن میبینن عه ...

منم واقعا اينجوري ميپسندم خيلي دوس دارم ازدواجم اين مدلي باشه 

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي ما را به وجد مياوردند❤️
اره والا.دقیقا ما سنتی بودیم.یعنی که فقط معرفی شدیم.بعدش بابام گفت تا 6ماه نمیزارم عقد کنن.باید اشن ...

اوهوم

حالا اصلا کاری به این تاپیک ندارما ولی واقعا یه جوری جا افتاده که انگار مثلا هر کی چادریه یعنی زشته که خودشو پوشونده

هر دختر و پسری روابط ناشایست نداره یعنی ناتوانه و یه مشکلی داره

هر کی سنتی ازدواج میکنه یعنی بچه ننس و عرضه نداشته دختر انتخاب کنه 

و.....

کاش این تفکرات پوسیده از بین بره😕

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
اصلا به پسندیدن دوستی با نا محرم ربطی نداره بقول دوستمون همه ی کاراشونو میکنن همه غلطی میکنن بعد تص ...

آخ گفتی شوهردوستم دوبار زن طلاق داده بعدش اومد دست منو گرفت دختر ترگل ورگل اعتقادش هم این بود من مردم دست خورده حساب نمیشم دوست ندارم ته مونده ی کس دیگه ای مال من بشه این قدر پرو

یه روانشناسی میگفت :                                   مریضای واقعی هیچوقت پیش ما نمیان،کسایی که از دست مریضای واقعی مریض شدن میان...

آقا اصلا معیار زیبایی برا مرد چیه؟ من خودم شوهرمو دوست دارم به نظرم جذابه ازدواجمونم تقریبا سنتی بوده یعنی تو مطبم دخترخالم که پزشکشونه دیدیم همو بعد به مامانش گفته و از دخترخالم سراغ گرفتن و غیره البته یازده ساله ازدواج کردیم ولی تا حالا به زشتی و زیبایی آقایون فکر نکرده بودم

خوبه عکسشو بزارم ببینین به من میاد اصلا؟

منم واقعا اينجوري ميپسندم خيلي دوس دارم ازدواجم اين مدلي باشه 

ایشالله هر مدلی که دوست داری و به خیر و صلاحته به زودی اتفاق بیوفته برات و تاپیک جشن عروسیتو بزنی😻

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
2706