2726
عنوان

پسرايي ك سنتي ازدواج ميكنن زشتن😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1525 بازدید | 137 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهرم منو دید خوشش اومد رفت با ننش اومد خواستگاری بدون هیچ حرف زدنی بدون هیچ اشنایی خیلیم ناز و گوگولیه 😐 دوس پسر فقط میپیچونه اگر بخوادت سریع باید پا پیش بزاره

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

واه! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

من خواستگار داشتم ک سنتی اومده بودن.هم فوا العاده خوشتیپ.هم تحصیلکرده و پولدار و باوقار.خیلی خوب بودن. انقد خوب ک من شک کردم جواب رد دادم. چ معنا داره پسر انقد خوب باشه.والا😕

ربطی نداره سنتی میان جلو یا ازدواج میکنن زشتن.چ طرز فکرعجیبی داری.....

زندگی یه دروغ خیلی بزرگه باورش نکنیم....
حالا زشت و خوشگلش رو نميدونم ولي نميشه منكر اين شد كه وابسته به مامانشون هستن، چون ديگه انتخاب كردن ...

چرا فکر میکنید ازدواج سنتی یعنی تا سر سفره عقد دختر و پسر همو نمیبینن و یهو وقتی محرم شدن میبینن عه مامان بابام چی انتخاب کردن برام!!! مگه زمان خیارشور شاهه😯

ازدواج سنتی یعنی دوتا  خانواده ی با اصالت و عموما معتقد به نداشتن روابط ناسالم با نامحرم به هم معرفی میشن به جای اینکه پسره تو خیابون دنبال دختر بگرده از طریق خانواده یه دختر بهش معرفی میشه همین

دیگه بعدش دختر و پسر هم رو میبینن و با هم کلیی حرف میزنن درخواست هاشون رو میگن و میرن بیرون ومیان و ......

اگه خوششون اومد میگن اکی اگه به نظرشون خوب نبود ادامه نمیدن

فقط روابطشون حد و مرز داره و فقط با دید کیس ازدواج بهم نگاه میکنن و خانواده ها هم با هم آشنا میشن

چجوری میگید خودشون انتخاب نمیکنن؟ 

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
اره پ ن پ😑 مگه فک کردی همه پسرا مثل همن؟

دقیقا مثل همن خخ

پسر خالم از هرلحاظ پسر موجهی هست ببینیش میخوای قربون صدقش بری انقدر که آقاس انقدر که پسر موجهیه

درس خونده ست، پدر و مادرش و همه اطرافیانش ازش راضی هستن

امسال به خالم گفت من یکساله که یکیو میخوام برید برام خاستگاری

یعنی همه هنگ کردن😅

میشه برای حاجتم صلوات بفرستین🌸

بعضیاتون نمیدونم چرا اینقد سطحی و کوته فکرید بخدا.

حمله ممنوع.

گفتم بعضیا.

نظرها رو بخونید اخه.

هر کس قسمتش یجوره خب.چه ربطی داره که اینقد با لفظ بد حرف میزنید.

هر دوش خوبه.سنتی .یا اشنایی قبلی.

خودتون هر مدلی بودید نگید ما بهتریم.

خوبه منم بگم دوست بودن خیلی بده؟ادم منحرف میره ؟؟؟؟؟؟

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
چه ربطی داره.پس دختری هم که دوست پسر نداشته که ازدواج کنه حتما زشته که سنتی اومدن خاستگاریش؟طبق نظر ...

نه عزيزمم منم مثل خودتم البته من دوس پسر داشنم قبلا ولي ازدواج سنتي و خيلي بيشتر ترجيح ميدم

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي ما را به وجد مياوردند❤️

برادر من میگه شما برام پیدا کنین بعد ما اگه از نظر ظاهر و خانواده همو پسندیدیم یه مدت با اطلاع خانواده برا هم وقت بذاریم  که همون میشه آشنایی قبل از ازدواج..... ترکیب ازدواج سنتی و مدرن.. .. فکر میکنم تو اینجور رابطه ها  دوز و کلک کم باشه

🌟💫⭐🌞🪐✨🌜
2706