2410
2553
عنوان

پسرايي ك سنتي ازدواج ميكنن زشتن😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1525 بازدید | 137 پست

فک کن یه پسره امروز سنتی بره خاستگاری نشه

بعد فردا بره با یکی دوس شه ازدواج کنن یوهو قیافه ش تغییر کنه خوشگل شه

قدرتی خدارو برم 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

من آخرشم خودم نفهمیدم سنتی ازدواج کردم یا نه 

اگر سنتیه باید بگم همسرم زیباس

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا چرا فکر میکنید اگه یه نفر(نمیگم اقا یا خانوم!) هیچ پیشنهاد دوستی قبول نمیکنه یا دنبال ارتباط مدرن نیست و تصمیمش ازدواج سنتیه حتما یه مشکلی داره!؟ تفکر اشتباهی دارید..اونایی که سنتی ازدواج میکنن نه لزوما زشتن نه مشکلی دارن که کسی رو انتخاب نکردن!

این سلیقشون بوده

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
شاید زشت نباشن ولی من حس میکنم یکم وابسته و مامانی ان و پاستوریزه😁نظر منه ها.

اره منم همين فكرو ميكنم خلاصه يه جاي كار ميلنگه😂

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي ما را به وجد مياوردند❤️
2720
فک کن یه پسره امروز سنتی بره خاستگاری نشه بعد فردا بره با یکی دوس شه ازدواج کنن یوهو قیافه ش تغییر ...

الان برادرشوهر من نشد یا نتونست یا نذاشتن  با دوست دخترش ازدواج کنه داره میره سنتی خواستگاری به نظرت زشته خوشگله چطوریاست؟😁😁

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

با اجازه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2777711/ختم-۵۰۰۰-صلوات-دسته-مجعی-تا-افطارب-نیت-حوائج-خودتون?postId=90584434

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
نه بابا اتفاقا خوشگلن تو مجردی با همه دخترا رنگی رنگی پریدن ،،موقع ازدواجشون که میشه به مامان جونشون ...

آفرین دقیقا میخواستم بگم. پا به پای همه ی دخترای پایه لاس میزنن بعدم میرن به خیال خودشون یه دختر آفتاب مهتاب ندیده میگیرن 

2714
فک کن یه پسره امروز سنتی بره خاستگاری نشه بعد فردا بره با یکی دوس شه ازدواج کنن یوهو قیافه ش تغییر ...

اینا معجزس دیگه

هنوز ایمان نیاوردی؟  😂

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم

😂😂😂😂😂😂  واسه همه فکر کردنات مرسی

بلاخره من بعد از ۱۴ سال مادر شدم 🤩 اونم از روش فرزند خواندگی 🤩🤩🤩پسرم معجزه ی زندگی مون شده   و زندگیمون رو بت بهشت  تبدیل کرده 🤩🤩🤩
الان برادرشوهر من نشد یا نتونست یا نذاشتن  با دوست دخترش ازدواج کنه داره میره سنتی خواستگاری به ...

نه دیه وقتی روبه سنتی بیاره یوهو زشت میشه

فک کن تو راه خاستگاری گیساش میریزه تاس میشه دندوناش یکی درمیون میفته لنگاش کوتا بلند میشه..جلو فاجعه رو بگیرین گنا داره😆

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706