1147
1267
عنوان

پسرايي ك سنتي ازدواج ميكنن زشتن😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1431 بازدید | 137 پست

نه اتفاقا .خیلی هم خوب و سنگین و خانواده دوستم من تجربه ای درباره پسرایی که دوست میشن ندارم نظری هم نمیدن .اما خیلی ها رو دیدم سنای ازدواج کردن خوب هم بودن .پدر مادر ممکنه دختر اصطلاحا پیدا کنن یا معرفی کنن اما پسر هم دخترو میبینه چشم بسته که نمیره سفره عقد .اینم بگم توی هر دو دسته هم خوب داریم هم بد

دکتر حبیب رشادی متخصص و جراح استخوان و مفاصل(ارتوپد) و اسیبهای ورزشی ،فلوشیپ زانو از اروپا

نه بابا اتفاقا خوشگلن تو مجردی با همه دخترا رنگی رنگی پریدن ،،موقع ازدواجشون که میشه به مامان جونشون میگن یه دختر آفتاب مهتاب ندیده برام پیدا کنین    

خدایا یه نی نی ناز  بهم بده ،   الهی آمین 
منم همینطوری فکر میکردم 😂😂😂😂 فکر میکردم خوشگلا کلی کِیس واسشون هست و اینجوری نیستن با معرفی پاش ...

اره هميشه ميگفتن رو هوا ميزنن اسن پسرارو 

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي ما را به وجد مياوردند❤️
1279

نه

پسر خوشگل با شرایط عالی دیدم مامانش رفته خاستگاری براش

و کلیییییی پسر زشــــــت تو خیابون میبینم که دوستن با دخترا یا مثلا طرف میگه نامزدمه و فلان😶

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم

نه روی اصول و عقایدشون موندن

وگرنه شوهر من موهاش قهوه آیه

چشماش ابیه

پوستش سفید

قدم بلند

فخر نمیخام بفروشم

میخام بگم همه رو ب ی دید نگاه نکنید. آدم اگه اصول و چهارچوب داشته باشه تو زندگیش ازش فراتر نمیره

فقط 37 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
طرف خیلی راحت داره تمام قوانین اجتماعی رو زیر پا میذاره. من بی حجابم و به خودم مربوطه. من بی بند و بارم و ب خودم مربوطه. من با شوهر مردم شوخی میکنم و ب خودم مربوطه... عزیزم اگر ادعای روشن فکری داری و تفکر فلسفی، ب این فک کن ک تو جامعه ممکنه همه مثل تو فکر نکنن. و اگه تو با شوهر اونا راحتی اونا اصلا ن با خودت و ن با رابطه تو و شوهرشون راحت نباشند... پس هر روز این رو با خودت تکرار کن... ما توی ی جامعه زندگی میکنیم و کارهامون چ بخوایم و چ نخایم رو هم تاثیر می‌ذاره... پس نمی‌تونیم بگیم ب خودم مربوطه چکار دارم میکنم...ریپ هم نکن چون حال کلکل ندارم. ممنون

نه من داییم ک و ن دنیارو پاره کرده خیلیم خوشگله ولی میگه زنم باید سفید باشه با موهای مشکی قدبلند و لاغر و امروزی و قرتی ولی برید خاستگاری برام😂همه چیشو میگ و باهمه دختری بوده ودرنهایتزمیخاد بره خاسنگاری

1274

من آخرشم خودم نفهمیدم سنتی ازدواج کردم یا نه 

اگر سنتیه باید بگم همسرم زیباس

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه

واقعا چرا فکر میکنید اگه یه نفر(نمیگم اقا یا خانوم!) هیچ پیشنهاد دوستی قبول نمیکنه یا دنبال ارتباط مدرن نیست و تصمیمش ازدواج سنتیه حتما یه مشکلی داره!؟ تفکر اشتباهی دارید..اونایی که سنتی ازدواج میکنن نه لزوما زشتن نه مشکلی دارن که کسی رو انتخاب نکردن!

این سلیقشون بوده

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)
شاید زشت نباشن ولی من حس میکنم یکم وابسته و مامانی ان و پاستوریزه😁نظر منه ها.

اره منم همين فكرو ميكنم خلاصه يه جاي كار ميلنگه😂

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي ما را به وجد مياوردند❤️
فک کن یه پسره امروز سنتی بره خاستگاری نشه بعد فردا بره با یکی دوس شه ازدواج کنن یوهو قیافه ش تغییر ...

الان برادرشوهر من نشد یا نتونست یا نذاشتن  با دوست دخترش ازدواج کنه داره میره سنتی خواستگاری به نظرت زشته خوشگله چطوریاست؟😁😁

حال متکلم از کلامش پیداست از کوزه همان برون تراود که دروست
1264
نه بابا اتفاقا خوشگلن تو مجردی با همه دخترا رنگی رنگی پریدن ،،موقع ازدواجشون که میشه به مامان جونشون ...

آفرین دقیقا میخواستم بگم. پا به پای همه ی دخترای پایه لاس میزنن بعدم میرن به خیال خودشون یه دختر آفتاب مهتاب ندیده میگیرن 

1241