1421
1389
عنوان

پسرايي ك سنتي ازدواج ميكنن زشتن😕😕😕

| مشاهده متن کامل بحث + 1443 بازدید | 137 پست
ن بعضیا نجابتشون اجازه نمیده برن سمت هیچ دختری

یعنی اونا ک دوس دختر دارن نانجیبن🐀😆

اگه یه قلب عین آینه داری،مث مایی قابل احترامی،من همه ی آدمارو دوس دارم،همیشه هم این حسمو بروز دادم،همیشه به همه خوشبینم درست یا نه،همیشه نشون دادم چقد تو مشتامن،به همه ادب کردمو همین،ادب کردنا ادب کرد منو رفیق،ا یه جا دیگه عقلم رسید،ا چشم میوفتی اگه در دسترسی🐀😟
فک کن یه پسره امروز سنتی بره خاستگاری نشه بعد فردا بره با یکی دوس شه ازدواج کنن یوهو قیافه ش تغییر ...

اینا معجزس دیگه

هنوز ایمان نیاوردی؟  😂

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

😂😂😂😂😂😂  واسه همه فکر کردنات مرسی

روزهایی در زندگی ام هست که دل ام می خواست مادر بودم. مثل امروز. از خواب که بیدار شدم دل ام می خواست بچه ای داشته باشم که مامان صدایم کند و هربار که می گوید مامان دل ام برای صدایش غنج رود. روزهایی در زندگی ام هست که حال ام دگرگون است. مثل امروز. مدتی ست با خودم فکر می کنم اگر بچه ای داشتم دیگر از خدا هیچ چیز نمی خواستم. دوستی می گفت چون نیازهای خودت را نمی شناسی این را می گویی . راستش حرف اش را خیلی نفهمیدم اما می دانم که از هجده سالگی دل ام می خواست مادر باشم. در آستانه سی و دو سالگی هم هنوز همین را می خواهم. شاید یک دلیل اش این باشد که من یکی از بهترین مادرهای دنیا را دارم و مادران همه دوستان ام هم به نظرم فرشته هایی هستند که روی زمین راه می روند. شاید فکر می کنم اگر من هم مادر بودم خطاهای کمتری می کردم. شاید می توانستم به آدم ها محبت کنم و خط کش دست ام نباشد که میزان مهربانی ام را اندازه گیری کنم تا مبادا زیادی مهر به خرج دهم. شاید آدم بهتری می شدم. نمی دانم اما وقتی مادرم را می بینم که با همه خستگی روزهای سخت زندگی هنوز هم برای کوچک ترین شادی های ما چه انرژی عجیبی می گذارد حیرت می کنم. فکر می کنم وقتی مادری ، عادلی. چون می توانی پنج فرزند داشته باشی و همه آنها را یک اندازه دوست داشته باشی. من نمی توانم. من اینقدر وسعت ندارم که آدم ها را یک اندازه دوست داشته باشم. من گاهی دل ام می گیرد گاهی از آدمی می رنجم. گاهی از آدمی بدم می آید اما مادر که باشی فرقی نمی کند بچه ات برایت کادو بخرد یا نخرد. به تو تلفن کند یا نکند. تو رو دوست داشته باشد یا نداشته باشد. دکتر باشد یا کارگردان یا معتاد. تو دوست اش داری. گاهی فکر می کنم لازمه مادر شدن داشتن قلب و روحی وسیع است. شاید هنوز به این وسعت نرسیدم که خدا نمی خواهد مادر شوم. اما روزی که مادر شوم همه شهر را خبر خواهم کرد. باید کم کم کامپیوتر را خاموش کنم و به دست بوس مادرم بروم. به شمایی که این نوشته را خواندید هم همین توصیه را می کنم. آغوش مادر امن ترین جای دنیاست. در باد ، باران و تنهایی.
الان برادرشوهر من نشد یا نتونست یا نذاشتن  با دوست دخترش ازدواج کنه داره میره سنتی خواستگاری به ...

نه دیه وقتی روبه سنتی بیاره یوهو زشت میشه

فک کن تو راه خاستگاری گیساش میریزه تاس میشه دندوناش یکی درمیون میفته لنگاش کوتا بلند میشه..جلو فاجعه رو بگیرین گنا داره😆

1436

ازدواج ما سنتی  بوده شوهرم هم خداییش خیلی خوشگل و خوش تیپه ولی بهش نمیگما باد ورش می داره 

همیشه میگم چقدر خدا دوستت داشته منو بهت داده اونم میگه آره خخخخ

آقو ی ضرب المثل شیرازی هم هس ک هیچی نمیگه فقط زل میزنه تو چشات
بوی دعوا میاد😂

😟فنگشو انداختم

اگه یه قلب عین آینه داری،مث مایی قابل احترامی،من همه ی آدمارو دوس دارم،همیشه هم این حسمو بروز دادم،همیشه به همه خوشبینم درست یا نه،همیشه نشون دادم چقد تو مشتامن،به همه ادب کردمو همین،ادب کردنا ادب کرد منو رفیق،ا یه جا دیگه عقلم رسید،ا چشم میوفتی اگه در دسترسی🐀😟

بستگی به فرهنگ خانواده داره.ما که سنتی بودیم و شوهرمم از نظر قیافه و حتی قد و هیکل خیلی خوبه.ورزش میکرده سالها.

بچه ننه و خونگی هم نیس اصلا.ولی دنبال دختر اینا نبوده.

با دوستهای پسرش ولی ترکوندن ها.

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
1432

حالا زشت و خوشگلش رو نميدونم ولي نميشه منكر اين شد كه وابسته به مامانشون هستن، چون ديگه انتخاب كردن شريك زندگي به نظرم كاري نيست كه بشه سپردش به مادر يا پدر، چون خود اون فرد ميخواد زندگي كنه نه مامان باباش

كلمات فوق تهوع آور>> استفاده ممنوع⛔️ ١.آقايي ٢.همسري  ٣.شوشو  ٤.اسي.  ٥.دوست /ندوس ٦.خووو ٧.نميري تو /خدا نكشتت(كلمه ي معروف زن عموها شما با سن كم بكار نبريد لطفا🤢)  +من توام يا تو مني +آز (ازمايش) + سز(سزارين) و اينك پس از درخواست هاي مكرر توجه شمارو جلب ميكنم به منفور ترين كلمه>>> پري 🤦‍♀️
نه بابا اتفاقا خوشگلن تو مجردی با همه دخترا رنگی رنگی پریدن ،،موقع ازدواجشون که میشه به مامان جونشون ...

اره اين موردم زياد ديدم

با گذر زمان همه چيز از ياد ميرود حتي خاطرات شيريني ك روزي ما را به وجد مياوردند❤️
1427
الان برادرشوهر من نشد یا نتونست یا نذاشتن  با دوست دخترش ازدواج کنه داره میره سنتی خواستگاری به ...

خوشگل بوده ولی به اذن خدا داره زشت میشه

با اولین خاستگاری سنتی هم لوس و مامانی و اینا میشه گویا😅😐

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
از قضا پسرایی که سنتی ازدواج میکنن.تیپا وسر وشکل مردونه دارن ومرد زندگین. اینا چیه، دوست پسرا، هیچو ...

😐😐😐😐😐وا

مگه همه دوس پسرا تیپشون یه جوره؟؟؟

نه اتفاقا به انتخاب مادرشون وخانوادشون احترام میذارن واتفاقا پسرای خیلی خوبی هم هستن اصلا شاعرمیفرماید پسرخوب مخ زدن بلد نیست 😊بخوای حساب کنی همین مدرن هاهم تهش میرن خواستگاری بازم یه جورایی سنتی میشه پس زشت میشن؟ربطی نداره به این چیزا 

اتفاقا خیلی از این سنتی هادیدم خوشگل بودن ولی اوناکه دوست بودن باهم زشتتتت نمیشه به همه نسبت داد بستگی داره 😊

1391