2726
عنوان

درسته میگن دختر تیغزن خوب نیست و فلان

| مشاهده متن کامل بحث + 2169 بازدید | 26 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم از آدمای خسیس چندشم میشه! 

یه دوست پسر داشتم کم مونده بود پول شارژشو از من بگیره... چند بار کادو گرفتم واسش به رو خودش نیاورد درحالی که مدیر شرکت برق یه منطقه ای بود با ماشین لوکس و حقوق بالا... 

آنچنان پیچوندمش که تا مدت ها خودشم پیدا نکنه😂

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

من صددرصد موافقم

درسته موافق منفعت طلبی مادی نیستم و معتقدم هر انسانی موظفه به اندازه آرزوهاش کار کنه، 

ولی پسری که هزینه نکنه ، چه مادی و چه معنوی حس میکنم قدرمو نمیدونه و اولویت اولش نیستم و متاسفانه از اگر بعضی اقایون خرج نمیکنن و ما مدارا میکنیم نمیفهمن  ممکنه دختر چشم و دل سیر و فهمیده باشه ، درجا ربط میدن به زرنگی و تو دل برو بودن خودشون😨😨 و بدون استثنا گدایی هم میکنن😦 در مورد من که اینطور بوده😉😄

خوس به حالتون شوهره من ک انقدر سردو بی احساس دیگه خسته شدم از دسش

انشالله برا شماهم مهربونترین مرد دنیا باشه عزیزم

اگه کتاب میخونه کتاب بخر درپورد محبت به همسر

اگه مذهبیه ازین راه واردشو تا به مهربونیشو بروز بده

مشاوره برو تمرین کنه

مگه ما چقدرزنده ایم که مهربونی نکنیم به طرفمون