1421
1389

ولی بنظرم دوست پسری که خرج نمیکنه و خیلی خسیسی میکنه برات ینی ته ذهنش جدیت نگرفته و تورو مث خانواده اش نمیدونه ، نظر شما چیه؟؟

(اونایی ک کلا با دوستی مخالفن نظرشون محترمه )

من یه دختر موفق خواهم شد حتما💪🤦‍♀️

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1401
1394

حرف شمام درسته ولی باید به جاش خرج کنه مثلا ببره دختره رو رستورانای باکلاس یا خودش بخواد واسه دختره کادویی چیزی بخره دختره ازش نخواد یعنی اون خودش بخره

من میتوانم میشود ...آرام تکرار میکنم☺

من کلا مخالفم که مرد یا پسر باید خرج کنه ... 

وقتی یاد بگیرن تو رابطه دو طرف یکسان برخورد کنن اینجوری کسی تیغ زن و خسیس حساب نمیشه .اگه دختری شاغل باشه و پسره هم همینطور چه دلیلی داره همش پسره خرج کنه  که دختره تیغ زن باشه 

..... یا چه دلیلی داره همش دختره خرج کنه که پسره خسیس حساب شه 

همه چیز باید منطقی و برابر باشه

50  50 

عارِه  من دختر بدی ام ....🖤

خوب دیگه هرکی یه اخلاقی داره بعضیاشون خیلی خرج میکنن بعضیاشونم ازاونور بوم میوفتن ولی بنظرم بالاخره تودوستی با همجنس خودتم براش یه چنتا چیز میخری دیگه تودوستی با جنس مخالف که جای خود داره 

شایدم چنتا چنتا دارن نمیصرفه براشون واسه همه بخرجن😂😂😂

1403

دوس پسری که بهش ندی بهت نمیده😂 حالا میان مگن نههههه ما ما خرج میکنه باشه باوو شما چاردرصدی ای😕😝

🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

منم از آدمای خسیس چندشم میشه! 

یه دوست پسر داشتم کم مونده بود پول شارژشو از من بگیره... چند بار کادو گرفتم واسش به رو خودش نیاورد درحالی که مدیر شرکت برق یه منطقه ای بود با ماشین لوکس و حقوق بالا... 

آنچنان پیچوندمش که تا مدت ها خودشم پیدا نکنه😂

پروفایلم عکس دخمل خودمه 😍👶🏻
1364