1265
1273

ولی بنظرم دوست پسری که خرج نمیکنه و خیلی خسیسی میکنه برات ینی ته ذهنش جدیت نگرفته و تورو مث خانواده اش نمیدونه ، نظر شما چیه؟؟

(اونایی ک کلا با دوستی مخالفن نظرشون محترمه )

میشه دعاکنید تابستون یه کار خوب پیدا کنم؟!

چی چی هع!؟😂

یَا حَبِیبَ مَنْ لا حَبِیبَ لَهُ"یَا طَبِیبَ مَنْ لا طَبِیبَ لَهُ"یَا مُجِیبَ مَنْ لا مُجِیبَ لَهُ"یَا شَفِیقَ مَنْ لا شَفِیقَ لَهُ"یَا رَفِیقَ مَنْ لا رَفِیقَ لَهُ.❤

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1258

الان پسرا خرجيشونو از باباشون ميگيرن 

خيلي ضايس مثلا بگن بابا ١٠٠بده دوس دخترمو ببرم بيرون

بنظرم هركي خرج خودشو بده انتظار نداشته باشه

روزي غلاغ از كنار جواني گذشت ،گذشت كردن از صفات بارز غلاغ بود😂
8

حرف شمام درسته ولی باید به جاش خرج کنه مثلا ببره دختره رو رستورانای باکلاس یا خودش بخواد واسه دختره کادویی چیزی بخره دختره ازش نخواد یعنی اون خودش بخره

من میتوانم میشود ...آرام تکرار میکنم☺

من کلا مخالفم که مرد یا پسر باید خرج کنه ... 

وقتی یاد بگیرن تو رابطه دو طرف یکسان برخورد کنن اینجوری کسی تیغ زن و خسیس حساب نمیشه .اگه دختری شاغل باشه و پسره هم همینطور چه دلیلی داره همش پسره خرج کنه  که دختره تیغ زن باشه 

..... یا چه دلیلی داره همش دختره خرج کنه که پسره خسیس حساب شه 

همه چیز باید منطقی و برابر باشه

50  50 

مامان جون💙   I love you💙Ek het jou lief💙 Te dua💙 Ana behibek 💙 Yes kez sirumen💙 M’bi fe💙 Aamee tuma ke bhalo aashi💙 Ya tabe kahayu💙 Nahigugma ako kanimo💙 Obicham te💙 Soro lahn nhee ah💙 Ngo oiy ney a💙 T’estimo💙 Ne mohotatse💙 Ndimakukonda💙 Mi aime jou💙Volim te💙 Miluji te💙 Jeg Elsker Dig💙Ik hou van jou💙 Mi amas vin💙 Ma armastan sind💙 Afgreki’💙 Eg elski teg💙 Doset daram💙 Mahal kita💙 Mina rakastan sinua💙 Je t’aime, Je t’adore💙 Ta gra agam ort💙 Mikvarhar💙 Ich liebe dich💙 S’agapo💙 Hoo thunay prem karoo choo💙 Palangga ko ikaw💙 Aloha wau ia oi💙 Ani ohev otah 💙 Guina higugma ko ikaw💙 Hum Tumhe Pyar Karte hae💙 Kuv hlub koj💙 Nu’ umi unangwa’ta💙 Szeretlek💙 Eg elska tig💙 Palangga ko ikaw💙 Saya cinta padamu💙 Negligevapse💙 Taim i’ ngra leat💙 Ti amo💙 Aishiteru💙 Naanu ninna preetisuttene💙 Kaluguran daka💙 Nakupenda💙 Tu magel moga cho💙 Sarang Heyo💙 Te amo💙 Es tevi miilu💙 Bahibak💙 Tave myliu💙 Saya cintakan mu💙 / Aku cinta padamu💙Njan Ninne Premikunnu💙 Wo ai ni💙 Me tula prem karto💙 Kanbhik💙 Ana moajaba bik💙 Ni mits neki💙 Ayor anosh’ni💙 Jeg Elsker Deg💙Syota na kita!!💙 Inaru Taka💙 Mi ta stimabo💙 Doo-set daaram💙Iay ovlay ouyay💙 Kocham Ciebie💙 Eu te amo💙 Te ubesk💙 Ya tebya liubliu💙 Tha gra\dh agam ort💙 Volim te💙 Ke a go rata💙Maa tokhe pyar kendo ahyan💙 Techihhila💙 Lu`bim ta💙 Ljubim te💙 Te quiero / Te amo💙 Ninapenda wewe💙 Jag alskar dig💙 Ich lieb Di 💙Mahal kita💙 Wa ga ei li 💙Ua Here Vau Ia Oe 💙Nan unnai kathalikaraen 💙Nenu ninnu premistunnanu💙Phom rak khun 💙 Seni Seviyorum💙 Ya tebe kahayu💙mai aap say pyaar karta hoo💙 Anh ye^u em 💙‘Rwy’n dy garu💙 Ikh hob dikh💙 Mo ni fe💙

خوب دیگه هرکی یه اخلاقی داره بعضیاشون خیلی خرج میکنن بعضیاشونم ازاونور بوم میوفتن ولی بنظرم بالاخره تودوستی با همجنس خودتم براش یه چنتا چیز میخری دیگه تودوستی با جنس مخالف که جای خود داره 

شایدم چنتا چنتا دارن نمیصرفه براشون واسه همه بخرجن😂😂😂

✍ﺯﺧـــــﻢ ﺷـ✍ــﺪﻡ۞     ✍ﺷﯿﺸــ✍ـــہ بــہ۞       ✍ﺯﺧﻤــــﻢ ﻧﺸﺴـــ✍ــﺖ۞          ✍ﺷﯿﺸـــــہ ﺷــ✍ـــﺪﻡ۞     ✍سنگـــــ ﺳــ✍ـــﺮﻡ ﺭﺍ۞             ✍ﺷﮑﺴــ✍ــﺖ۞      ✍ﯾ✍ــﺎ ﺭبـــــ✞ــ۞✍ﺍﮔـــ✍ــﺮ ﺳﻨـــــﮓ ﺷـــ✍ــﻮﻡ۞    ✍ﻟﺤﻈـــ✍ــہ ﺍے۞        ✍ﺑﺮ ﺩﻝ ﺍﯾـــ✍ـــﻦ۞            ✍ﺳﻨـــــﮓ ﭼــ✍ـــہ۞      ✍ﺧــ✍ـــﻮﺍﻫﺪ ﮔﺬﺷـــﺖ۞ 
1257

دوس پسری که بهش ندی بهت نمیده😂 حالا میان مگن نههههه ما ما خرج میکنه باشه باوو شما چاردرصدی ای😕😝

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر پریودمه   💩یعنی عجایبی که ما تو نی نی سایت میبینیم خدا شاهده آلیس در سرزمین عجایب ندید 😐😐 🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

منم از آدمای خسیس چندشم میشه! 

یه دوست پسر داشتم کم مونده بود پول شارژشو از من بگیره... چند بار کادو گرفتم واسش به رو خودش نیاورد درحالی که مدیر شرکت برق یه منطقه ای بود با ماشین لوکس و حقوق بالا... 

آنچنان پیچوندمش که تا مدت ها خودشم پیدا نکنه😂

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی❤️جانان منی👶🏻در بطن منی🤰🏻 جانانه بیا😍   دربند توأم💘 دلتنگ توأم💞دردانه بیا!                         پروفایلم عکس نی نی هفته 12👶🏻🤩.                         داستان بارداری من 
1252