2726
عنوان

لنز واسه اين چشما واجبه + عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 39 پست

حتما با پزشک مشورت کن اینجا جواب نمیگیری

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من نذاشتم شب عروسیم، شاید باورت نشه همیشه میذاشتم اون شب نذاشتم چون میخواستم راحت باشم و لذت ببرم، ارایشگرت خوب گریم کنه عیب چشات رفع شه،لنز چشم رو درشت نمیکنه عزیزم

هرچقدر صبورتر میشوی ،دنیا پرروتر میشود😕

نه گلم لنز میخوای چیکار..  سلامتیت مهم تره..  اون شب باید بهت خوش بگدره نه  ک مدام تو فکر چشمت باشی ک ادیت نشی...  چشمتم اگه مشکلی نداشت باز با لنز اذیت میشی من ک این جوریم..  .  طبیعی باشی شیکتری..  😉😉😉

اگه خودت اذیت میشی نذار بعد چشمت هی اشک میزنه بعد همه فکر میکنن داری گریه میکنی یه عروسی رفتیم عروسه لنز گذاشته بود چشماش هم هی اشک میدادن یه دستمال دستش هی تند تند گوشه چشمشو پاک می کرد آرایشش خراب نشه اگه خواستی بزنی چند روز قبل استفاده کن ببین میتونی تحمل کنی زیادم به نور لامپ خیره نشو 

.....🤪....
2706