1265
1273
عنوان

لنز واسه اين چشما واجبه + عكس

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 39 پست

نه گلم لنز میخوای چیکار..  سلامتیت مهم تره..  اون شب باید بهت خوش بگدره نه  ک مدام تو فکر چشمت باشی ک ادیت نشی...  چشمتم اگه مشکلی نداشت باز با لنز اذیت میشی من ک این جوریم..  .  طبیعی باشی شیکتری..  😉😉😉

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279

اگه خودت اذیت میشی نذار بعد چشمت هی اشک میزنه بعد همه فکر میکنن داری گریه میکنی یه عروسی رفتیم عروسه لنز گذاشته بود چشماش هم هی اشک میدادن یه دستمال دستش هی تند تند گوشه چشمشو پاک می کرد آرایشش خراب نشه اگه خواستی بزنی چند روز قبل استفاده کن ببین میتونی تحمل کنی زیادم به نور لامپ خیره نشو 

سلام جگرم 😍✋                                                                                                                                                                                                                                                                                         من عادت دارم به اعضای بدنم سلام بدم 😄سلام کبدم 😁
8

چشات مشکلی نداره لنز نزار

چند وقت پیش یه عروس بخاطر لنز کور شد دو از جونت البته شوهرشم طلاقش داد خیلی شیک و مجلسی خبرش سرچ کن گوگل‌هست 

واسه یه آدمایی وقت میذاریم که پدر و مادرشون هم واسه تربیتشون وقت نذاشتن...
1226

اگه میخای حداقل یه رنگ روشن مثل سبز ابی بزار ک حداقل تحملش میکنی خیلی تغییر کنی.من خودم سبز ابی میزارم چشامو درشت میکنه.ولی مارک خیلی خوب بگیر مخصوص چشمای حساس حدود۵۰۰ تومنه.قبل عروسی هم چندبار چندساعته بزار تو چشمات ببین اذیت نمیشی

بهترین اتفاق زندگیم اینه که دیگه نیستی.کاش خدا یه برنامه بزاره دیگه کلا نبینمت😅
1220