2726
عنوان

اقدام

| مشاهده متن کامل بحث + 921 بازدید | 60 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

متأسفانه الان ناباروری در آقایون بیشتر شده به نظرم اول باید آقا بره آزمایش بده واریکوسل تا آقایون خی ...

اقامونم  آزمایش داده همه چی نرمال فقط چن تا ویتامین  داده دکتر

خداجونم دلم برای نی نی نداشتم تنگه😢😭😭😭 خودت بهمون رحم کن و برامون معجزه کن من بهت ایمان دارم خدای خوبم منتظرم بیشتراز این نذار انتظار بکشیم خیلی دوست دارممم😍😘😙😗
اقامونم  آزمایش داده همه چی نرمال فقط چن تا ویتامین  داده دکتر

تا یکسال طبیعیه. نگران نباش عزیزم. با این همه پارازیت و آلودگی و ... اینچیزها پیش میاد. اگه تهران ساکن هستی یه دکتر خوب میشناسم

2728
من اون ماهی که باردار شدم فقط یه بار تو کل دوره‌ام اقدام داشتم البته اون ماه باشگاه می‌رفتم هر روز ...

ینی هروز ؟ من قبلنا  فک میکردم یه روز درمیان اسپرم  رو ضعیف میکنه ولی دکتر گف حتی روزانه هم میتونین  رابطه  داشته باشین 

خداجونم دلم برای نی نی نداشتم تنگه😢😭😭😭 خودت بهمون رحم کن و برامون معجزه کن من بهت ایمان دارم خدای خوبم منتظرم بیشتراز این نذار انتظار بکشیم خیلی دوست دارممم😍😘😙😗
تا یکسال طبیعیه. نگران نباش عزیزم. با این همه پارازیت و آلودگی و ... اینچیزها پیش میاد. اگه تهران سا ...

نه تهران نیستم

توچندمین  ماه نتیجه گرفتین ؟

من پلی کیستیک شدید بودم با دارو تخمکام آزاد میشد.اولین بار که دارو واسه آزادسازی تخمک خوردم با اقدام یک شب در میان باردار شدم ولی سقط شد.سه ماه بعدش دوباره اقدام کردم از کیت تخمک گذاری استفاده کردم وقتی تخمک آزاد شد دوشب یک درمیان اقدام کردم و خداروشکر باردار شدم.

از کیت استفاده کن وقتی یه کم صورتی شد شروع کن یه شب درمیون،کامل که مثبت شد اون شب هم اقدام کن حتی اگه شب قبلش اقدام داشتی.

گرمیجات بخور تا رحمت گرم بشه و نطفه رو نگه داره.من عسل و سیاهدانه صبح و شب خوزدم با دم کرده ی زعفران تا دو روز قبل آزاد شدن تخمک.

به شوهرت گرمی بده،خرما،عسل،مویز و کشمش، و کاسنی که اسپرماش قوی و زیاد بشه.

اینا شانس بارداری رو افزایش میده

من پلی کیستیک شدید بودم با دارو تخمکام آزاد میشد.اولین بار که دارو واسه آزادسازی تخمک خوردم با اقدام ...

قبلن از کیت استفاده کردم نتیجه نگرفتم والا خرما و مویز و کشمش و خرما همیشه میخوریم 

من یه روز در میون تقریبا نزدیکی داشتم ماه دوم باردارشدم،کیت تخمک گذاری بخر روزای تخمک گذاریت هر روز رابطه داشته باش حتما نتیجه میگیری

خداجونم خودت مواظب پسرمو همسرم باش همیشه سالمو شاد باشن میسپارمشون به خودت
از بعد از پری اقدام داشته باشین یه روز در میون نه از روز هشتم

اوکی مرسی فعلا که پری هستم منتظرم پری تموم شه ببینم این ماه نتیجه میگیرم یا نه

ینی هروز ؟ من قبلنا  فک میکردم یه روز درمیان اسپرم  رو ضعیف میکنه ولی دکتر گف حتی روزانه ه ...

نه عزیزم

یعنی کلا یه بار توی اون ماه

روز دهم پریودم

یعنی اصلا امیدی نداشتم که بشه اون ماه

به نظرم استرس خیلی تاثیر داره

اون ماه من ورزش می‌کردم و بی‌خیال بودم چون فکر می‌کردم با یه بار توی کل ماه نمی‌شه

نه عزیزم یعنی کلا یه بار توی اون ماه روز دهم پریودم یعنی اصلا امیدی نداشتم که بشه اون ماه به نظر ...

نه قبلنا  بیکار بودم استرس میگرفتم و روز شماری میکردم ولی الان میرم آموزشگاه  وقتم میگذره دیه یادم میره بهش فک کنم و استرس بگیرم 

من اون ماهی که باردار شدم فقط یه بار تو کل دوره‌ام اقدام داشتم البته اون ماه باشگاه می‌رفتم هر روز ...

عزیزم چه ورزشی مفید هس بنظرتون؟ من تنبلیتخمدان خفیف  دارم میخوام بزودی اقدام کنم واینکه کلا استخونام وزانو وکمرم بخاطر ورزش نکردن و بی تنوعی دردمیکنن دکتر ارتوپد هم اینوگفت ک ورزش کنم چون ماهیچه هام وحشتناک ضعیف شدن. فقط نمیدونم چ ورزشی .اندامم هم مشکلی نداره هم قدم بلنده هم وزنمم متاسب

کلم الناس علی قدر عقولهم  
2706