2726
عنوان

اقدام

| مشاهده متن کامل بحث + 921 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بله یه روز درمیان جوری تنظیم کن که روز هشتم دهم دوازدهم چهاردهم شانزدهم بعد از پری رابطه داشته باشین ...

اره دکتر هم همینو گف گف ۸ام پری تا ۱۶ ام یه روز درمیان 

خداجونم دلم برای نی نی نداشتم تنگه😢😭😭😭 خودت بهمون رحم کن و برامون معجزه کن من بهت ایمان دارم خدای خوبم منتظرم بیشتراز این نذار انتظار بکشیم خیلی دوست دارممم😍😘😙😗
2728
معمولاً کسانی که تحت نظر پزشک اقدام به بارداری میکنن دکتر همین روش رو میده. من خودم بار اول باردار ش ...

زیر نظر دکتر بودین شمام؟

خداجونم دلم برای نی نی نداشتم تنگه😢😭😭😭 خودت بهمون رحم کن و برامون معجزه کن من بهت ایمان دارم خدای خوبم منتظرم بیشتراز این نذار انتظار بکشیم خیلی دوست دارممم😍😘😙😗
من

توچندمین  ماه نتیجه گرفتین ؟

چند وقت اقدامی؟

از تیر ماه اقدامم

انشالله که این ماه نتیجه میگیری

ایشالا خدا از دهنت بشنوه

چه خوب نه من هیچ مشکلی ندارم خدارو شکر پری هامم عین ساعت منظمه 

ببین دکتر من میگفت یه روز درمیون از روز بعد پریودت رابطه داشته باش زن به حالت سجده رو چهار دست و پا باشه موقع انزال آقا ،بعد از انزال سعی کنه یه ربع همونجور بمونه و تا دوساعت از جا بلند نشه البته من بعد یه ربع پامیشدم ولی یه ماهه نتیجه گرفتم

ببین دکتر من میگفت یه روز درمیون از روز بعد پریودت رابطه داشته باش زن به حالت سجده رو چهار دست و پا ...

وای  چه خوب 

ببخش ایجور میگم من دو سه روز یکبار  رابطه داشتم بعدش که پاهامو  بالا  میگرفتم  هیچ قدم  نگه میداشتم  آخر سر همش میریخت😔

2706