1147
1273
عنوان

خیلی این جنس نر رو پرو کردین😐

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 35 پست

همه اونطوری نیستن ک 

بعضیا بلانصبت جمع توخانواده بیشعور تربیت شدن و نمیدونن باید دختر مردم و میگیری حواست باشه ک پول و درآمد کافی داشته باشی.ادب حالیت شه ..احترام ب پدرزن و مادرزن حالی شه ...حس میکنن مثلا پدرزن و مادرزن وظیفشونه ک هم دختر دسته گلشو داده ب یارو هم خرج ک مخارج و احترامش و داشته باشه ..

بعضیام هستن انقد تربیت خانوادگیشون خوبه ک زنشونو رو سرشون نگه میدارن...

مرد داریم تا مرد

ابراز علاقه مردان به معشوقه هاشو درطول تاریخ:مردان دهه پنجاهی:شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مسته تو😍مردان دهه شصتی:دنیا دیگه مثل تو نداره،نداره نه نمیتونه بیاره😘مردان دهه هفتادی:دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت😓😂   مردان دهه هشتادی:(بوووووووووق)😂😐خودشم بوقه کامیون 😲😕😂از دهه نودیا هم ک فعلا اطلاعات دقیق در دست ندارم 😁  نکته اول👈 پنج دیقه اس عضو شدی بمن درخواست دوستی میدی ؟�😕😐 😐😐😐😐بقول نیلای برو ب عمت در خواست دوستی بده 😒      نکته۲👈  بیخودی هم  بمن توهین نکن اگ دعوادوس داری برو پشت سایت بیام😈🔪⛏🗡نگانکین انقد مسخره بازی و شیطنت دارم به موقعش خیلی شیک و مجلسی *برخوردی فراتر از جدیّت*😂دارم ...خلاصه بمن نخور لب پر میشی ،لب تر کنم پر پر میشی😎نکته۳👈 امضامم بخودم مربوطه 😊

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

ما اصلاا از اینکارای اشتباه نمیکنیم ...دخترامون رو دستمون نموندن که بخوایم باج بدیم که بیاید بگیرید ما خرجتون هم میدیم ...مردی که استقلال نداره و حداقل ها واسه زندگی بیخود زن میگیره و اون دخترهم که زنش میشه قطعا عقلش کمه

1291

بخاطر اینه که موقع بله گفتن چشممونو باز نمیگنیم خام دو تا دوست دارم الکی میشیم و بعد چشامون تازه باز میشه

عقلمونو میبندیم و فقط دلمونو باز میکنیم

بعد طرف خودش دلمونو میبنده عقلمون خود ب خود باز میشه

والاا

ايشالا درمان سرطان كشف بشه

دختری کہ ارزش خودشو بدونہ و خانوادہ ش حمایتش کنن لازم نیست باج بہ شغال بدہ کہ۔۔۔

اقرار میکنم کہ خدایم فقط توئی*ھر آنچہ ماندہ است برایم،فقط توئی*شاھدترین بہ خلوت شب ھای تارِ من*سامع ترین بہ زمزمہ ھای نزارِ من*طوفان غم ز گریہ جدایم نمیکند*موج است، موجِ غم کہ رھایم نمیکند*انگار کہ روضہ ای بہ دلم دم گرفتہ است*بغضی ھزار سالہ گلویم گرفتہ است*چشمم بہ لطف توست اگر زندہ ام ھنوز*عاصی و روسیاہ،ولی بندہ ام ھنوز۔۔۔پروردگارِ یوسفِ تنھا درون چاہ* فریادرس ترین بہ غمِ قلبِ بی پناہ*پروردگارِ یونسِ در عمقِ آبھا*پروردگارِ قلبِ رئوفِ رباب ھا*پروردگارِ مردمِ شب ھای انتظار*پروردگارِ چشم بہ راھانِ بی قرار۔۔۔۔
خب از بس در میان میگن شوهر نیست مردارو پررو کردن کی گفته شوهر نیست خیلیم هست خواهر من هر هفته یه خوا ...

نمیری تورو با این امضات😆😆😆

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با اینکه اونیکه میخواستم نشد ولی بازم شکرت...
1307
اره

واسه همین ک نمیدونی و تجربشو نداری خیلیا اسیرن جایی ندارن برن جز خراب شده شوهر کسیو ندارن پشتیبان باشه دعا کن خودتم گیر همچین ادمی نیوفتی ک میفهمی دنبا دست کیه

با حرف ک نر ها پرو شدن هار هم شدن موافقم ولی عزت نفس زن ها نرفته کشتنش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه همین ک نمیدونی و تجربشو نداری خیلیا اسیرن جایی ندارن برن جز خراب شده شوهر کسیو ندارن پشتیبان با ...

من واقعا فکر میکنم یکی از علت هاش رابطه قبل ازدواج که ارزش زن ها رو پایین اورده

یبار  فکرکنم بحث اجازه بود من گفتم بنظرمن کلمه اجازه واسه ادم بالغ واقعا قشنگ نیست دوتا ادم بالغیم میدونیم چه رفتاری داشته باشیم کجا بریم کجا نریم پس نیاز به اجازه و تعین تکلیف کردن برای هم نداریم.یکی بهم گفت تو که میخوای انقد ازاد باشی پس چرا ازدواج کردی😐 

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
1226
من واقعا فکر میکنم یکی از علت هاش رابطه قبل ازدواج که ارزش زن ها رو پایین اورده

اره منم بااین موافقم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40